Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród moich marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród moich marzeń

isia33 16:16, 28 sie 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Bardzo fajny taki konkurs, na pewno ludzie się starają i wokół jest pięknie. Dzisiaj jadąc przez moją miejscowość patrzyłam na ogrody i przyznaję, że też jest ładnie, nie jest tak bez ładu i składu.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
aniusiatr 20:46, 28 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Geniu miło mi, że jesteś. Zawsze kochałam swój ogród nawet wtedy gdy jeszcze był polem ziemniaków, każdy kolejny rok dawał mi więcej satysfakcji bo tworzyłam coraz więcej ale w tym roku to zmiany zaszły ogromne. Dlatego też nazwałam swój wątek Ogród moich marzeń, bo taki jest. Może jeszcze nie całkiem ale powolutku taki się stanie. Ciężka praca ale się opłaca, co dowiodła ta nagroda i wyróżnienie.

Bogda dziękuję za gratulacje i masz rację, że bardzo miło wiedzieć że ktoś zauważa Twoje starania i ciężką pracę.

____________________
Ania - Ogród moich marzeń
aniusiatr 20:52, 28 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Iwonko przyznam Ci się, że dzisiaj przejechałam spora część gminy i wcale nie widać by ludzie starali się bardzo z tymi ogrodami a już w ogóle z balkonami - nie ma na czym oka zawiesić
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
Joanka 22:07, 28 sie 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
aniusiatr napisał(a)
Może mój ogród nie jest idealny, może dla wielu z Was wcale nie jest ładny ale muszę się czymś pochwalić. Dostałam dziś wyróżnienie za najładniejszą posesję jednorodzinną od burmistrza miasta i gminy.



Tu mam wręczaną nagrodę i gratulacje



A to moja nagroda - basen ogrodowy na stelażu 3,60 m szerokości

Nie macie pojęcia jak bardzo jestem szczęśliwa, że to co wymyślam, projektuję i realizuję podoba się nie tylko mi ale potrafią to zauważyć inni i jeszcze za to nagrodzić.
Takie wyróżnienie pcha do pracy jeszcze bardziej i wiem, że mój zapał nigdy nie zmaleje skoro to wszystko co robię ma tak duże znaczenie i sens.



Aniu moje najszczersze GRATULACJE!!!
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Sebek 22:25, 28 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aniu - serdecznie Ci gratuluję takiego wyróżnienia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
aniusiatr 22:39, 28 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Dzięki, dzięki za odwiedziny i za gratulacje.
Moje drugi raz kwitnące różyczki, zdrowiutkie, pełne wigoru i jakby na nowo urodzone choć miesiąc czasu spędziły w wiadrach z ziemią bo musiały być wykopane na czas prac brukarskich i czekały na swoje nowe miejsce. Pięknie przetrwały te trudne warunki.



____________________
Ania - Ogród moich marzeń
Basiaw 07:44, 29 sie 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Aniu, dołączam do grona gratulujących!!! Ależ musisz być dumna, pewnie za rok kolejną nagrodę zdobędziesz, bo jak w takim tempie będziesz wprowadzać zmiany i ulepszenia, to żaden sąsiad Cie nie dogoni

Gratuluję!
Basia
____________________
Nasz mały, zielony świat
Joku 20:15, 29 sie 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12189
Aniu, gratulacje!!!
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
aniusiatr 23:32, 29 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Basiu dzięki wielkie - masz rację kochana, że przyszłym roku też mam zamiar startować do tego konkursu. Mam w głowie jeszcze tyle nowych pomysłów i projektów, coś może jeszcze wykonam tego roku resztę na pewno na wiosnę, więc znów będzie inaczej a może i ładniej.

Jolu - miło mi i zapraszam częściej.

A to Mika - mój wierny przyjaciel i pomocnik ogrodowy. Zmarszczone brwi świadczą o niezadowoleniu, że przeszkadzam w odpoczynku a resztki roślinek na sierści o tym, że ciężko pracowała.

____________________
Ania - Ogród moich marzeń
Sebek 09:29, 30 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Niage napisał(a)

O tego chodziło?

To gracillimus


Sebku, mi chodzi o tego poniżej na zdjęciu, na pierwszym planie. Czy to też gracillimus?

A te to nie pamiętam za bardzo, ale chyba to jest morning light ?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies