Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ogrodoweimpresjejolki

Pokaż wątki Pokaż posty

ogrodoweimpresjejolki

danuta_ 22:20, 04 cze 2013


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
jotka napisał(a)
A teraz druga strona raportu



Druga strona raportu juz chyba w biegu była ( byle szybciej do Joli i raport zdać) - bo coś rozmazana wyszła
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
hanka_andrus 23:34, 04 cze 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Nie ważne jak, ważne ,że jest raport. Piwonie już rozwijają pąki, u mnie ledwie pęknięte.Fajna ta piwoniowa!
A powojniki z kolorem! Spokojnej nocy!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
mira 07:21, 05 cze 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
ale u Ciebie ruch, robot odlotowy a wnuki kochane, raport też niczego sobie - przy takiej dozie miłości musowo dobrze być

a teraz raport odemnie
u mnie leje na maksa i sa już podtopienia u mnie w ogrodzie trawa w wodzie stoi bo gliniasty grunt a w rowkach co w czoła mozole kopałam coby kanciki były płyną rzeczki - tak więc ogrodowych manewrów na razie nie będzie
i piwonie nie kwitną w pąkach ale to może nawet dobrze - to na razie

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
zuza12 09:13, 05 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Zagladam Jolu z nadzieją, że już jesteś na wolności i niestety zasmucasz mnie dziewczyno. Chyba wejdziemy w porozumienie z Twoimi wnukami i jak Hania przyjedzie to wdadniemy do Ciebie większą ekipą. Wdedy są większe szanse na powodzenie odbicia Ciebie.
Na dworze zmienia sie pogoda, więc może słoneczko dostarczy Ci pozytywnej energii, która pozwoli Ci na szybki powrót do domu.
Pozdrawiam
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Debra 11:19, 05 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Raport może i leciutko zamglony, ale dzieki temu taki nastrojowy, z pewnym żalem w obrazie...
A swoją drogą oglądać zdjęcie tylko, nie móc poszaleć ogrodowo, to nie jest łatwa sprawa. Dzielnie to znosisz widzę. Chyba bliżej niż dalej, mam nadzieje
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
jotka 19:51, 05 cze 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Debra napisał(a)
Raport może i leciutko zamglony, ale dzieki temu taki nastrojowy, z pewnym żalem w obrazie...
A swoją drogą oglądać zdjęcie tylko, nie móc poszaleć ogrodowo, to nie jest łatwa sprawa. Dzielnie to znosisz widzę. Chyba bliżej niż dalej, mam nadzieje


No ten brak możliwości "poszalenia" ogrodowego spowodował, że zrobiłam okrążenie wokół budynku (słonko świeciło zachęcająco). Komórka zarejestrowała coś kolorowego



____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
jotka 19:53, 05 cze 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
zuza12 napisał(a)
Zagladam Jolu z nadzieją, że już jesteś na wolności i niestety zasmucasz mnie dziewczyno. Chyba wejdziemy w porozumienie z Twoimi wnukami i jak Hania przyjedzie to wdadniemy do Ciebie większą ekipą. Wdedy są większe szanse na powodzenie odbicia Ciebie.
Na dworze zmienia sie pogoda, więc może słoneczko dostarczy Ci pozytywnej energii, która pozwoli Ci na szybki powrót do domu.
Pozdrawiam


Mam nadzieję, że jutro się dowiem ile do mety ... A kiedy Hania przyjeżdza? Czy to termin spotkania u Dawida ?
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
jotka 20:04, 05 cze 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
mira napisał(a)
ale u Ciebie ruch, robot odlotowy a wnuki kochane, raport też niczego sobie - przy takiej dozie miłości musowo dobrze być

a teraz raport odemnie
u mnie leje na maksa i sa już podtopienia u mnie w ogrodzie trawa w wodzie stoi bo gliniasty grunt a w rowkach co w czoła mozole kopałam coby kanciki były płyną rzeczki - tak więc ogrodowych manewrów na razie nie będzie
i piwonie nie kwitną w pąkach ale to może nawet dobrze - to na razie

pozdrawiam


Tych deszczów Wam nie zazdroszczę. U nas nie pada od trzech dni, a wiaterek osusza to co namokło. Zgadza się - trawa to nie ryż, więc stać w wodzie nie lubi. Co woda z gliną potrafi zrobić wiem doskonale
Życzę szybkiego piwoniowego aromatu

Dzięki, że zajrzałaś
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
jotka 20:10, 05 cze 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
hanka_andrus napisał(a)
Nie ważne jak, ważne ,że jest raport. Piwonie już rozwijają pąki, u mnie ledwie pęknięte.Fajna ta piwoniowa!
A powojniki z kolorem! Spokojnej nocy!


Haniu, nawet w moich okolicznościach miałam okazje powąchać białe piwonie (nie moje). Teraz zaczął się ich sezon. Około miesiąca będą królować

A dzisiaj u mnie tak wyglądało niebo

____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Debra 20:10, 05 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
jotka napisał(a)


No ten brak możliwości "poszalenia" ogrodowego spowodował, że zrobiłam okrążenie wokół budynku (słonko świeciło zachęcająco). Komórka zarejestrowała coś kolorowego



Jolu, w sumie jednak nie ma czego żałować. Pogoda dla ogrodów w tym roku to raczej to nie jest.
W sumie to kataklizm, chociaż nie wszędzie to zaraz klęska tyle że, radości z tej słonecznej pełni lata trudno sie spodziewać.
Woda się leje, temperatury niskie szczególnie nocami, jakiś trudny rok się nam trafił tego roku

Czy Ty oglądzasz filmy w necie?
Jak tam siedzisz w tym azylu mogłabyś sobie niezłe sztuki pooglądać
Jakby co, służę wiedzą co i jak - na PRIV
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies