Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wichrowe wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wichrowe wzgórze

Milka 13:47, 18 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Moniko, mnóstwo zmian, ogród angielski, ale już widzę, ze jesień kolory zmienia rozplenice u mnie rosną 2 lata, są olbrzymie, a jeszcze urosną, widziałam u Finki starsze okazy, szok jakie piękne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Monic 14:26, 18 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
paniprzyroda napisał(a)
Długie godziny spędziłam w Twoich wątkach, śledziłam zmiany, nasadzenia, dobór roślin. Jestem pod wrażeniem ogrodu, rozmachu z jakim go założyłaś i pracy, bez której by nie wyglądał tak cudnie. Pozdrawiam

Dziękuję
Warto włożyć więcej wysiłku, żeby mieć efekty, które dają satysfakcję
Lubię swój ogród i jestem zadowolona z tego, jaki jest. Oczywiście wciąż będę ulepszać i doskonalić, ale już teraz mnie cieszy
____________________
mój ogród Monika
Monic 14:28, 18 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Milka napisał(a)
Moniko, mnóstwo zmian, ogród angielski, ale już widzę, ze jesień kolory zmienia rozplenice u mnie rosną 2 lata, są olbrzymie, a jeszcze urosną, widziałam u Finki starsze okazy, szok jakie piękne

Irenko, ja mam kilkuletnie rozplenice, ale nie są tak wielkie. To może kwestia odmiany? Dzisiaj kupiłam jakąś inną,większą - może to będzie to co ma być?
____________________
mój ogród Monika
Monic 20:17, 21 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Chłód nocny i słońce w dzień spowodowały, że jesień stała się bardziej widoczna - drzewa szybko opadają z drzew, hortensje zmieniły barwy, wstrzymało się kwitnienie róż - jednym słowem jesień na całego.
Kilka jesiennych ujęć...


























____________________
mój ogród Monika
Milka 11:25, 22 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Monic napisał(a)

Irenko, ja mam kilkuletnie rozplenice, ale nie są tak wielkie. To może kwestia odmiany? Dzisiaj kupiłam jakąś inną,większą - może to będzie to co ma być?


Te moje wielkie to Black, średnia to Hameln i najmniejsza z tej grupy u mnie to Moudry
co do laurowiśni, zimuje u mnie bez problemu, tak samo ostrokrzew, ale tam, gdzie rośnie jest ciepło, są osłonięte od Imprezowni, wielkich sosen, lasku i muru, tak myślę, ze to dzięki temu
z kolei u innych w trudniejszych warunkach tez rosną, najwyżej wiosną jest przycinanie i odbijają, w sezonie dużo potrafią urosnąć swojej nie tnę na razie, bo chcę aby zakwitła, pięknie pachniepozdrawiam

fajny dworek z eleganckim rondem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Monic 22:01, 26 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Dziękuję, Irenko
Mam szansę prezent w postaci sporego krzewu ostrokrzewu - ciekawe, czy mi się przyjmie? Jest niezwykle dekoracyjny o tej porze roku i zimą.
Rozplenice wkopane, zobaczymy jak przezimują.
____________________
mój ogród Monika
Ewik 20:28, 20 lis 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Wow, masz śliczny ogród, a w nim tyle piękości , zapewne nie tylko ja czekam na Twoje zdjęcia .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Monic 19:48, 03 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Ewik napisał(a)
Wow, masz śliczny ogród, a w nim tyle piękości , zapewne nie tylko ja czekam na Twoje zdjęcia .

Dziękuję
____________________
mój ogród Monika
Monic 19:54, 03 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Przyszedł chłód, ogród uśpiony i trzeba czekać na wiosnę. Póki co przygotowuję ozdoby świąteczne, myślę nad zimowym wiankiem, kolekcjonuję nowe dekoracje. Jakoś trzeba zabić czas w chłodne wieczory

Kilka mroźnych fotek z listopada








____________________
mój ogród Monika
Monic 19:59, 03 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
















____________________
mój ogród Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies