Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wichrowe wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wichrowe wzgórze

Ewik 21:20, 27 gru 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Monic napisał(a)




W wolnym czasie świątecznym przeglądałam oferty szkółek roślin, róż, planowałam co nieco, ale co z planów wyjdzie, to się okaże. Postanowienie noworoczne jest takie, że w ogrodzie powstanie wędzarnia, a co z tego wyjdzie - czas pokaże... Kącik biesiadny mam w planach od 10 lat i jeszcze nie powstał, więc może być i tak, że w nadchodzącym roku tez się nie zrealizuje

W Święta spadło nieco śniegu i zrobiło się zimowo - od razu nastrój zrobił się bardziej świąteczny
Nawet ulepiliśmy świątecznego bałwanka





Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!



Ja podobnie siedzę i obmyślam wiosenne plany , planiki i 100 różnych koncepcji , jeszcze w zeszłym tygodniu wyznaczałam zarys nowej rabatki
Powiedz mi, czy w tych donicach na zdjęciu coś zimuje ?

Pozdrowienia ślemy również

____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Agania 22:27, 27 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ale fajowski ten bałwanek...a reszta dekoracji szczenka opada
buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gabriela 22:34, 27 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Monic napisał(a)
:

Tegoroczne własnoręczne bombki w kompozycji z gotowymi





U Was też biało?

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!



Monika, ja kompletnie nie wiem, które bombki są "własnoręczne", a które "gotowe", jestem pod wrażeniem.
Kolejna zdolna na forum, człowiek może dostać kompleksów.

U mnie nawet bardziej biało, bo ja jednak bliżej jestem gór.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
mira 21:41, 28 gru 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Monic napisał(a)
U mnie już przed domem świątecznie















Bajkowo!!!!! miałam takie zrobić ale się ociągałam i gałązek brak było.
cudnie brak słów.

A wracając do realu to zmartwilaś mnie różą Leonardo da Vinci, właśnie wsadzona nowa, pocieszające ,że kształt krzaka jest ok. coś czuję, że będę zmieniać potrzebuję dostosować się do mojej The Fairy w przedogródku. Ogladam oferty szkółek.

pozdrawiam

w domu też już udekorowane, ale na fotki brak czasu


____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Pszczelarnia 10:28, 29 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Monico, dzięki Twoim zdjęciom mogłam poczuć się jak w dawnych czasach. Za świąteczną cudowną nastrojową i marzycielską oprawę - dziękuję.

PS Dobrze, że znalazłaś czas na odpoczynek.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ewsyg 19:05, 29 gru 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Moniko

Masz ogród pełen kwiatów, które ja też bardzo lubię. Róże polubiłam w tym roku i mam nadzieję, że też będą u mnie ładnie rosły. Twoje są wyjątkowo ładne i maja dużo kwiatów.
Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
paniprzyroda 12:37, 30 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Nastrój zimowy łał bo ogrodzie już nie wspomnę, jestem jego nieustającą fanką Pięknie przystrojony dom, moje klimaty, jeśli chodzi o wnętrze. Bombki własnoręcznie zrobione są cudne, coś wkleiłam u siebie, zapraszam, jeśli lubisz robótki ręczne. Z życzeniami najlepszego w Nowym Roku.
____________________
Dwa ogrody
Urszulla 20:23, 01 sty 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811









Moniko, ostatnio natknęłam się na Twój piękny ogródprzeczytałam też początki więc wiem skąd ten kształt. Muszę przyznać że cudnie go komponujesz
a przy okazji proszę napisz jakie to miskanty kwitnące i po ilu sezonach są takie dorodne masz ich więcej widziałam i wszystkie kwitną

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Ola54 20:25, 01 sty 2015


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Moni, Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2015 roku

Jestem pod wrażeniem a śnieg u bas był tylko kilka godzin ...raz.Wierzyć się nie chce,że może go być tak dużo
Monic 20:58, 01 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Pszczelarnia napisał(a)
Monico, dzięki Twoim zdjęciom mogłam poczuć się jak w dawnych czasach. Za świąteczną cudowną nastrojową i marzycielską oprawę - dziękuję.

PS Dobrze, że znalazłaś czas na odpoczynek.

Ewuś, ja już taka trochę staroświecka jestem i lubię nowe ozdoby nawiązujące do stylu sprzed lat
Odpoczynek tak, był mi bardzo potrzebny.
____________________
mój ogród Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies