Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wichrowe wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wichrowe wzgórze

Joku 22:12, 03 gru 2014


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Witaj Moniko. Śledzę twój wątek od początku, czasem podczytuję na innym forum. Przypominam sobie twoją rewolucję z ubiegłego roku. Było mi żal twoich roślinek i ciebie, patrzyłam z przestrachem na to co robiłaś. Widać jak na dłoni że tamten wysiłek nie poszedł na marne. Rośliny wyglądają jakby nie miały za sobą przeprowadzki z miejsca na miejsce. Stworzyłaś piękny ogród, jedyny w swoim rodzaju. Dodam jeszcze że podziwiam twoją wiedzę na temat róż.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Monic 18:46, 08 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Joku napisał(a)
Witaj Moniko. Śledzę twój wątek od początku, czasem podczytuję na innym forum. Przypominam sobie twoją rewolucję z ubiegłego roku. Było mi żal twoich roślinek i ciebie, patrzyłam z przestrachem na to co robiłaś. Widać jak na dłoni że tamten wysiłek nie poszedł na marne. Rośliny wyglądają jakby nie miały za sobą przeprowadzki z miejsca na miejsce. Stworzyłaś piękny ogród, jedyny w swoim rodzaju. Dodam jeszcze że podziwiam twoją wiedzę na temat róż.

Witaj !
Dziękuję za miły wpis Mam nadzieję, że przyszły sezon przekona mnie, że te zmiany to był dobry pomysł ... Póki co jestem zadowolona, podoba mi się taki prosty układ linii.
____________________
mój ogród Monika
Monic 18:50, 08 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Zaczęłam przygotowania do Świąt. Póki co powstał wianek i kilka ozdób w oknach.










____________________
mój ogród Monika
Iwk4 18:54, 08 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jakie piękne dekoracje na oknie Jak zrobiłaś choinki? Cudnie
____________________
Ogródek Iwony II
Monic 19:22, 08 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Iwonko, prosta sprawa... Zamarzyły mi się takie małe choineczki na parapet kuchenny i oto są już gotowe. U mnie od pomysłu do realizacji krótka droga
Kupiłam ładne, sztuczne gałązki wyglądające jak żywe. Patyki są z drzewek dziko rosnących na pobliskiej łące - zatopione zostały w małych doniczkach z gipsem budowlanym. Zastygnięte doniczki z patykami włożyłam do woreczków jutowych, związałam srebrnym sznurkiem. Gałązki przymocowałam za pomocą pistoletu z klejem silikonowym. Ot, cała filozofia
____________________
mój ogród Monika
Gabriela 21:38, 08 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Piękny wianek i ozdoby parapetowe, w stylu glamour.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Sebek 21:59, 08 gru 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zdjęcia z ogrodu zachwycające, ozdoby również Choinki wyglądają świetnie, aż chce się zgapić!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Pszczelarnia 22:54, 08 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Moniko, Twój ogród jest ... tutaj rysuję serce dla Ciebie
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Viola 19:08, 09 gru 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Monic napisał(a)

Kilka mroźnych fotek z listopada







Fotki zamrożonych kwiatów magiczne, kojarzą mi się z jakąś bajką, Śpiącą Królewną??? Cudowne
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Monic 08:07, 20 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Gabrysiu, Ewo, Violu - dziękuję za miłe wpisy Ogród chwilowo ma odpoczynek. Teraz działam w domu - wykonuję dekoracje, upinam lub ustawiam wszystko w różnych częściach domu.
Sebku - podpatruj, inspiruj się, a jeśli się podoba to zrób podobne
____________________
mój ogród Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies