Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - co dalej?

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - co dalej?

Krys 12:29, 14 lut 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Ewa Walentynkowo dla Ciebie

____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ewaglen 18:53, 14 lut 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Dziękuję bardzo za walentynkowe serduszka
Pozdrawiam Was dziewczyny bardzo, bardzo serdecznie
____________________
Mój ogród - co dalej?
nieszka 20:43, 01 mar 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Witam Ewo
odwiedzałam Cię po cichu od dawna a dziś postanowiłam ślad zostawić
Ogród śliczny i nasadzony bardzo elegancko.Będę zaglądać, zwłaszcza jak zaczniesz dokonywać zmian na rabatach. Uwielbiam takie przed i po
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
ewaglen 21:32, 03 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Witaj Nieszko w moim ogrodzie . Szkoda, że nie jest to spotkanie przy kawce....
Ostatnio biegałam pospiesznie po różnych pięknych ogrodach. Tyle ich na Ogrodowisku, że nie sposób ogarnąć!
Dzisiaj przejrzałam swój wątek, by przypomnieć sobie Wasze cenne rady. Wiosna tuż, tuż i już trzeba się przymierzać do planowanych zmian. Jeszcze leniwie o tym myślę, ale widziałam dzisiaj niejednego pracusia w Waszych ogrodach U mnie cebulowe podobno zaczynają wychodzić....
____________________
Mój ogród - co dalej?
nieszka 21:37, 03 mar 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Ja też dziś troszkę popracowałam ale tylko sekatorem bo mokro jeszcze straszliwie. Trawy jeszcze nie mogę dotykać
A Ty przmierzaj się przymierzaj bo widziałam w zakładce projektowanie ogrodów planów masz sporo
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
hania 21:40, 03 mar 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Ewunia ,dziś był piękny słoneczny dzień i nie pracowałaś w ogrodzie? Ja już mam to za sobą.
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
ewaglen 21:47, 03 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
To prawda, planów mam sporo i boję się, że z realizacją będzie gorzej. Zaczynam w domu przeróbki, przebudowy itp. Wczoraj i dzisiaj szyby mi wymieniali. Końca nie widać, chociaż plan zakładał, że uporamy się z końcem zimy, by od wiosny skupić się na ogrodzie. A tymczasem wszystko się opóźnia....Może książkę zacznę pisać.....Do tego zalecenia, by się oszczędzać. Jak to wszystko pogodzić???
____________________
Mój ogród - co dalej?
ewaglen 21:48, 03 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Haniu, mój mąż pracował. Nie wystarczy???
____________________
Mój ogród - co dalej?
Syla 21:50, 03 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ewaglen napisał(a)
To prawda, planów mam sporo i boję się, że z realizacją będzie gorzej. Zaczynam w domu przeróbki, przebudowy itp. Wczoraj i dzisiaj szyby mi wymieniali. Końca nie widać, chociaż plan zakładał, że uporamy się z końcem zimy, by od wiosny skupić się na ogrodzie. A tymczasem wszystko się opóźnia....Może książkę zacznę pisać.....Do tego zalecenia, by się oszczędzać. Jak to wszystko pogodzić???


No proszę ..... i u Ciebie rewolucje .... Przepraszam , że zapytam ... a co się dzieje szybom , że je wymieniasz ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ewaglen 21:56, 03 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Poza tym, dziewczyny, ilość planowanych prac mnie przeraża i tracę motywację....Od czego tu zacząć??? Może jeszcze troszkę pooglądam sobie piękne ogrody na Ogrodowisku....W pozycji półleżącej, jednym paluszkiem klikając, jest całkiem wygodnie
To ja - największy leń Ogrodowiska (w tym momencie )
____________________
Mój ogród - co dalej?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies