Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - co dalej?

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - co dalej?

Syla 15:08, 04 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Okna miałam zamawiane w Naturze (stolarka drewniania z szybami P4) ale to stara bajka .... zrobili i jest ok........ A u Ciebie teraz giteśnie , przedtem również było dobrze ale teraz chyba zdecydowanie lepiej
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ewaglen 15:14, 04 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Tez tak myślę
Wiesz Sylwia, jak się wprowadzałam 6 lat temu, to wszystko robiłam w mosiądzu, więc żółte szprosy wpisywały się w te klimaty. Teraz stawiam na nowoczesność, stąd te szprosy nie miały uzasadnienia. A jak jeszcze przy okazji można było zamienić szyby na cieplejsze, to złapałam się tego argumentu, jak tonący brzytwy
____________________
Mój ogród - co dalej?
ewaglen 15:15, 04 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Teraz zabiorę się za kuchnię!!!
____________________
Mój ogród - co dalej?
Syla 15:19, 04 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ewaglen napisał(a)
Tez tak myślę
Wiesz Sylwia, jak się wprowadzałam 6 lat temu, to wszystko robiłam w mosiądzu, więc żółte szprosy wpisywały się w te klimaty. Teraz stawiam na nowoczesność, stąd te szprosy nie miały uzasadnienia. A jak jeszcze przy okazji można było zamienić szyby na cieplejsze, to złapałam się tego argumentu, jak tonący brzytwy


No to się rozumiemy Ale tam , pozmieniamy i będziemy odpoczywać
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 15:20, 04 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
To zrób zdjęcia przed i po ... please! Bo ja również kiedyś dojdę do kuchni ale nie wiem co bym chciała tzn wiem ale nie tak do końca jestem przekonana
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ewaglen 15:24, 04 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
OK, ale to jeszcze potrwa, bo tymczasem czekam na fachowca, który ściankę dostawi, przestawi, zmieni podłogę itp, itd. Narazie dysponuję tylko zdjęciami "starej aranżacji".
Ale....czy my będziemy odpoczywać? Czy nadejdzie taki dzień??? Niepokój umysłu chyba nie pozwoli nam na to. Zawsze będzie można coś zrobić lepiej. Czyż nie???
____________________
Mój ogród - co dalej?
Syla 16:55, 04 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Starą aranżację również z ciekawością obejrzę U mnie zamysł jest taki , zrobić i koniec , żadnych zmian .... co będzie później to czas pokaże ...... A tak szczerze to już mi się nic nie chce ..........
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 17:08, 04 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)
Starą aranżację również z ciekawością obejrzę U mnie zamysł jest taki , zrobić i koniec , żadnych zmian .... co będzie później to czas pokaże ...... A tak szczerze to już mi się nic nie chce ..........


Jak zaczniesz 600 to dostaniesz tyle życzeń, że Ci się zachce.

A jak nie to porządnego kopa
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Wieloszka 08:10, 05 mar 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Ewo, tak podczytuję Twoje remontowo-okienne zmagania i widzę w tym swoją przyszłość, tak za parę lat... Niestety masz rację w tym, ze my nie odpoczniemy... Taka natura, że jak już jedno skończymy zgodnie z planem, to zaraz mamy nowy plan na następne zmiany, nieważne czy w domu, czy w ogrodzie... Trochę to smutne, bo perspektywa takiej orki do końca życia trochę mnie przeraża No ale któż nam każe robić zmiany? Chyba jakiś taki wewnętrzny perfekcjonista...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
malgocha1960 08:28, 05 mar 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Chwilę u ciebie nie byłam ,a tu rewolucje sie szykują.Ja mam ze szprosami,w moim wieku juz nie bede sie wygłupiać i zmieniac.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies