Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 20:54, 17 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Urszulla napisał(a)
Rewelacyjne foty z woliery. Młode na późną jesień bedą, to może zimy nie będzie szybko? Pozdrów eM- za tą pracę to nie wiadomo który medal odbiera...

Ulcia On sam te pozdrowienia przeczyta bo regularnie czyta nasz watekMnie się do zimy nie spieszy bo może choć jesienią bym się nacieszyła w tym sezonie...no i roboty jeszcze zatrzęsienie. Z mułem musimy się uporać przed zimą, a tu zapory jeszcze nie gotowe i materiałów wszystkich nie ma, zamówione dawno temu, ale na razie nie dojechały
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 20:58, 17 wrz 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Apartamenty lux. Pewnie ptasiory zadowolone.
U nas przeszła wczoraj ulewa dosyć dobrze popadało. Dzisiaj rano trochę pomzylo i na tym koniec nawet słoneczko świeciło. Bylo dosyć ciepło 22 stopni teraz 16,5 aż wierzyć się nie chce że ma być chłodniej i ma padać.


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 21:14, 17 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
ElzbietaFranka napisał(a)
Apartamenty lux. Pewnie ptasiory zadowolone.
U nas przeszła wczoraj ulewa dosyć dobrze popadało. Dzisiaj rano trochę pomzylo i na tym koniec nawet słoneczko świeciło. Bylo dosyć ciepło 22 stopni teraz 16,5 aż wierzyć się nie chce że ma być chłodniej i ma padać.



U nas lało całą noc i cały dzień teraz troche przestało, ale jutro jeszcze ma padać a teraz tylko w soboty możemy cokolwiek zrobić w ogrodzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 21:17, 17 wrz 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)



a co to za ciekawe ptaszki?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
bacowa 21:18, 17 wrz 2021


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Nawet nie wiedziałam że takie egzotyczne ptaki hodujesz. Szacun Sylwia.
sylwia_slomc... 21:39, 17 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Waclaw napisał(a)

a co to za ciekawe ptaszki?

Zeberki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:48, 17 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
bacowa napisał(a)
Nawet nie wiedziałam że takie egzotyczne ptaki hodujesz. Szacun Sylwia.

Od niedawna, w wakacje nabyliśmy do woliery
A Papugi od marca czy kwietnia...jakoś tak....
Jak kupowaliśmy i mówiliśmy , że do woliery z drobiem to nam odradzano, że się nie da połączyć tylu gatunków, a okazuje się, że to świetnie hula one się bez problemu ze sobą dogadują
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 21:53, 17 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie bo główkami w środek taczki, a w górę łodygą


Muszę zapamiętać .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ajka 22:09, 17 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Cudne są te twoje ptaszki, na pewno dają dużo radości i robią niezłą pobudkę Dużo ich tam masz?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
sylwia_slomc... 22:17, 17 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
ajka napisał(a)
Cudne są te twoje ptaszki, na pewno dają dużo radości i robią niezłą pobudkę Dużo ich tam masz?
Pobudkę jeśli robią to bardziej sąsiadom niż nam bo ja półtora kilometra dalej, ale jak idę do ogrodu to z daleka słyszę jak Karolek pieje Na szczęście sąsiedzi miejscowi i przywykli z dawien dawna do takich odgłosów Papugi te nasze głośne nie są , ale znam hodowle dużych papug, które z daleka słychać gdy obcego zobaczą, w sumie lepsze niż pies, bardziej spostrzegawcze, a hałasu narobią większego, pół wsi usłyszy.....ale w pobliżu nie dałabym rady mieszkać dla mnie za głośne zdecydowanie, nasz kogut się do nich nie umywa z pianiem. Jedna z naszych czubatek jest kurą gadającą, chodzi i normalnie gada do nas...jak ktoś miła gadającego kota to wie o czym piszę
Mam 9 kur i koguta, parkę kaczek, parkę gołębi pawików i ich dziecko, dwie pary papug - faliste i nimfy, dwie pary zeberek i jajka w gniazdkach- zobaczymy czy coś będzie z tych lęgów
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies