Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

mirkaka 17:36, 06 kwi 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9749
Nie wiadomo co wymienić, tyle zdjęć wrzuciłaś, ale wydaje się że teraz to magnolie jednak są gwiazdami, i one mi najbardziej wpadły w oko
Sylwia, ogród już masz bardzo dojrzały
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Rumianka 17:42, 06 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10364
Moje ciemierniki, te kwitnące jako pierwsze są teraz limonkowe...lubię tę fazę kwitnienie...ale powinnam je chyba przesadzić bardzie półcieniste miejsce...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
hankaandrus_44 19:05, 06 kwi 2024


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7225
U Eliski widziałam, że pozbyłaś się suchodrzewu. Jak chcesz, to Tobie podeślę, bo jestem jeszcze przed cięciem. A szkoda byłoby oddać na wysypisko.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
sylwia_slomc... 20:45, 06 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82656
mirkaka napisał(a)
Nie wiadomo co wymienić, tyle zdjęć wrzuciłaś, ale wydaje się że teraz to magnolie jednak są gwiazdami, i one mi najbardziej wpadły w oko
Sylwia, ogród już masz bardzo dojrzały

I niestety wymagałby odmładzania tu i ówdzie, a niestety to musi czekać bo na razie inne priorytety
Magnoliowy szał teraz w podwórku, ale ja czekam aż do tych samych rozmiarów co podwórkowe urosną te na dużym ogrodzie A one coś wolniutko wolniutko i to jest ewidentnie wina tego, ze rosną w trawie. Bo te podwórkowe trawy w korzeniach nie mają i rosły o wiele szybciej. Jak kiedyś dorwiemy chwilę trzeba im tej trawy zabrać i wyściółkować korą. Tylko kiedy ta chwila będzie...?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:46, 06 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82656
Rumianka napisał(a)
Moje ciemierniki, te kwitnące jako pierwsze są teraz limonkowe...lubię tę fazę kwitnienie...ale powinnam je chyba przesadzić bardzie półcieniste miejsce...

Nigry u mnie też już w limonkach W półcienistym jest im zdecydowanie najlepiej.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:55, 06 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82656
hankaandrus_44 napisał(a)
U Eliski widziałam, że pozbyłaś się suchodrzewu. Jak chcesz, to Tobie podeślę, bo jestem jeszcze przed cięciem. A szkoda byłoby oddać na wysypisko.


Hanuś pozbyłam się dzieki zimie, tzn dopiro się pozbęde jak skończę przycinac to co żywe w ogrodzie to wtedy wytniemy i wykopiemy te całkiem suche czyli suchodrzewy i na pewno część wrzosów. Bo też niestety zmarzły. Nie wysyłaj Haneczko bo mam trzy młode pod drzewem na stodole i te widzę przetrwały więc w razie czego rozmnożę z własnego cięcia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 00:34, 07 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13377
sylwia_slomczewska napisał(a)

W podwórku obecnie rośnie 4 w tym mniejsza (ciut wyższa ode mnie) Nigra i jedna sadzona rok temu, powyżej kolan.
Na dużym ogrodzie jest sporo - 13, ale większość to jeszcze maluchy
Dziś zakwitły mi jeszcze fiołeczki sadzone rok temu, w kolorze różowym Zapomniałam nawet skąd je mam, a śliczne


Masz rozmach kobieto .

Moje różowe fiołki jeszcze nie zakwitły. U Mrokasi okazały się fioletowe, więc może i u mnie takie będą
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
zawitka 08:08, 07 kwi 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14081
Magnolka dała z siebie wszystko---piękna . Piszesz o hortkach ja też u siebie do nich się dobrałam opis u mnie ..Są zdjęcia lepsze mojej maszyny .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
sylwia_slomc... 09:45, 07 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82656
Agatorek napisał(a)


Masz rozmach kobieto .

Moje różowe fiołki jeszcze nie zakwitły. U Mrokasi okazały się fioletowe, więc może i u mnie takie będą

Ha ha ha i kto to mówi???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:46, 07 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82656
zawitka napisał(a)
Magnolka dała z siebie wszystko---piękna . Piszesz o hortkach ja też u siebie do nich się dobrałam opis u mnie ..Są zdjęcia lepsze mojej maszyny .

Lecę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies