Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje angielskie zamiłowanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje angielskie zamiłowanie

Greenwitek 19:16, 22 sty 2019

Dołączył: 22 sty 2019
Posty: 12
Przedstawiam wam efekty mojego hobby, jakim jest pielęgnacja trawnika. Uwielbiam układać różne wzorki na mojej murawie. Zdjęcia zrobione w 2018r. Mimo że trawa jest w dobrym stanie, a ma 14 lat, to zamierzam w maju zasiać nową Barenbrug Sport.
Greenwitek 19:18, 22 sty 2019

Dołączył: 22 sty 2019
Posty: 12


Gardenarium 09:34, 23 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fajnie to wygląda. W jaki sposób robisz te pasy, masz angielską kosiarkę z wałkiem?
Pokaż sprzęt


Gdybyś jeszcze chciał iść w bardziej"angielskim" kierunku, to polecam założyć pod niezbyt estetycznym murem rabatę angielską. Na murze pnące róże i clematisy, a w rabacie cudnie kwitnące byliny jak tutaj.

https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/542-rabata-angielska-arcydzielo-kolorow-ksztaltow-i-faktur


Wtedy drzewka włączysz w rabatę i będzie cudownie.

Z mojej strony proszę o napisanie 8 pustych postów z kropką, wtedy przeniosę zdjęcia w jednym poście po 4 max. 32 zdjęcia ciurkiem słabo się ogląda i regulamin mówi o max 4 zdjęciach w poście Potem to zdanie usunę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gabriela 10:30, 23 sty 2019


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
A tu zabawy z kosiarką.
Trawnik najwyższej jakości, piękny.
Widziałam kiedyś wzory na trawniku wystrzygane różnymi wysokościami kosiarki, jest wtedy bardziej przestrzennie, efekt jest bardzo dobry na tak zadbanym trwaniku jak Twój.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Greenwitek 15:15, 23 sty 2019

Dołączył: 22 sty 2019
Posty: 12
Nie posiadam żadnej specjalnej kosiarki, mam swoje narządy np: łopata do śniegu, wystarczy zrosić trawę i jechać po niej i wtedy tworzy się cień, te cieńsze paski
robię szczotką do zamiatania, tzn. uciąłem z dwóch stron i zostawiłem pasek o szerokości 15 cm.

PS: Gardenarium
Czyli nie komentarze pod tym, leż osobne posty?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies