Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Czas na zmiany - najwyższy czas

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na zmiany - najwyższy czas

Sebek 20:58, 13 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
grapaka napisał(a)
Pogoda w kratkę dziś była. A ja ani zdrowa ani chora czyli też w kratkę Zadołowałam tymczasowo bukszpany przy okazji fotkę wrzucę.Twarda to moja rola pod szpadlem trzeszczało , sucho jak nie wiem co. W innym miejscu tymczasowo wsadziłam limeligth jak wsadziłam to pomyślałamże może ją zimą śnieg złamaćbo tam raczej się odgarnięty śnieg zbiera.


No będziesz ją musiała jakoś związać - ale ona i tak odbije od dołu wiosną jak coś
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Domi 08:35, 17 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
grapaka napisał(a)
A tu zobaczcie jaka piękna kulka koło ławeczki.Foto z ogródka pokazowego ze Świerklańca
może sobie taką wsadzić na trójkącie i obsypać grysem i minimalizm na całegotylko czy mnie stać na taką kulkę


Grapako, zawitałam do Ciebie, pospacerowałam po ogródku i znalazłam fotkę ze Świerklańca. Czyżbyś była ze Śląska? Bywam tam często. Uwielbiam ich kącik japoński w ogrodzie pokazowym. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
iwonaz 21:57, 23 gru 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Wspaniałych Świąt

____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
EwaG 18:15, 16 sty 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Grapako, chętnie się właczę do pomocy. Ale może masz zdjęcia planów ogólnych: przód domu, boki, tył ogrodu. I może jakieś orientacyjne wymiary działki i domu. A zdjęcia najlepiej robione na wprost przed siebie - tak jak się patrzy w dal.
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
magnolia 17:23, 19 sty 2012


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
ja jeszcze się wtrącę w sprawie chodniczków betonowych. Przemyśl naprawdę czy je wymieniać. Gdybyś im dała wyraziste brzegi, bardzo by się zmieniły. jak Limka pisała granitowe rządki z kostki po brzegach, lub po kilka cm grysu i krawężnik- zwykły , betonowy, byłoby super i nisko kosztowo. Pomyśl jeszcze- unikniesz wielkiego rozgardiaszu i zostanie więcej pieniędzy na ogród. Jeśli brzegi betonów są poszarpane, nierówne, może znajdziesz fachowca co je szlifierką wyrówna.
____________________
grapaka 18:59, 19 sty 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Witam odwiedzających mnie w tym roku EwaG fotki postaram się o nie, ale kiedy????
Magnolia dziękipomyślę ,ale na pewno je wyszoruję na wiosnęgdyż men zakupił myjkę
zapewniam,że brzegi betonów są idealne. Betony robił samodzielnie mój men. Jedynie jak dam od wewnątrz te granitowe kostki to stracę na szerokości już wąskiej rabaty.Może na tej wąskiej rabacie nie będą aż tak potrzebne te kostkisię zobaczy
Tym bardziej pomyślę o renowacji betonów, nie mam wyobraźni do kształtu chodników i rodzaju bruku
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Gardenarium 20:55, 06 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A ja wpadłam popatrzeć Poczekamy chyba do wiosny z fotkami ?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grapaka 21:00, 06 lut 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
anna_studio 22:55, 26 maj 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
...ale sobie wakacje zrobiłaś...
margaretki...śliczne, czemu chcesz się ich pozbyć ???
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
grapaka 00:31, 27 maj 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Danusiu, ani planu nie mamani fotekale będą
anna_studio, margaretki już na jesieni były zlikwidowane
w tym miejscu już rośnie tojeść rozesłana i bukszpan stożek mały
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies