Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Filemon24 08:14, 16 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
nawigatorka napisał(a)
Gosiu a wracając do ogrodu - ty masz te zwykjłe białe jezówki prawda? jakie wysokie są u Ciebie? i czy wiesz może po jakim czasie zakwitaja ich siewki?


w drugim sezonie od wysiania
____________________
popcorn 08:17, 16 paź 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Boskie te lawendy ze stipą!
I tatuażyk mniam, mniam, ja się bojam! i mieć nie będę
____________________
Mój nowy ogródek
magnolia 08:27, 16 paź 2015


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Filemon24 napisał(a)
ładny tatuaż, a kto tam by się przejmował jak to na starość będzie wyglądać jak i tak się będzie starym i brzydkim z tatuażem czy bez
szkoda że ja się brzydzę miejsc pod nadgarstkami pod kolanami i łokciami no mam taką fobię że się brzydzę żył hehe


ja tam planuję być ładna na starość zdecydowanie!
____________________
beta 08:34, 16 paź 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
malkul napisał(a)

a w sumie nic nuda
no prawie bym rzekła...

skusiłam się na starość na mały drobiazg


to jest świetne...w całości....i tatooo.....i bransoletka....i zdjęcie bardzo piękne...myślę, że śmiało można by było oprawić i zrobić z tego ładną dekorację na ścianę...mówię serio

a odnośnie tatoo to tez się zastanawiałam...ale mnie z kolei strasznie na stopach się podobają
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 08:36, 16 paź 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Filemon24 napisał(a)


w drugim sezonie od wysiania


nie koniecznie w drugim sezonie...przy odrobinie szczęścia potrafią zakwitnąć już w pierwszym roku
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 08:37, 16 paź 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
babka napisał(a)
A propo tatuaży. Przeczytałam kiedyś w babskim czasopiśmie list czytelniczki, chciała podzielić sie rozterkami w spr tatu. Argument na NIE brzmiał : bo jak to będzie wyglądało kiedy będę już stateczną trzydziestopięciolatką .... haaaa w tym czasie miałam właśnie 35 lat i myślałam o takiej broszce

Gosiu, bardzo gustowny. Aż mi narobiłaś chęci ... ale jak to będzie wyglądało w wieku 51 lat ?


tak jak pisze Magnolia...wszystko zależy w jakim miejscu ten tatuaż...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 08:38, 16 paź 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Filemon24 napisał(a)
ładny tatuaż, a kto tam by się przejmował jak to na starość będzie wyglądać jak i tak się będzie starym i brzydkim z tatuażem czy bez
szkoda że ja się brzydzę miejsc pod nadgarstkami pod kolanami i łokciami no mam taką fobię że się brzydzę żył hehe


wygląd zewnętrzy to nie wszystko
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
nawigatorka 09:40, 16 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dzieku dziewczyny za info o jezowkach.pozwolisz gosiu ze potraktuje Cie jak słup ogloszeniowy ma ktos moze nadmiar nasion albo siewek bialych tych zwyklych jezowek (to jesli sie nie myle White Swan) tych wysokich?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ren133 10:04, 16 paź 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
malkul napisał(a)

a w sumie nic nuda
no prawie bym rzekła...

skusiłam się na starość na mały drobiazg


Nigdy bym nie przypuszczała,że powiem coś takiego o tatuażu ... naprawdę ładny jest ... wiesz? ... stylowy ... i ponadczasowy
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
siakowa 10:04, 16 paź 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Świetny tatoo idealny....zbieram wzory od roku coby się opatrzyć i wybrać ten jeden co mi sie po roku nie znudzi
Też myślę o nadgarstki ale bardziej w linii nadgarstek łokieć
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies