Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

margaretka3 21:25, 16 sty 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
malkul napisał(a)

Goś - sprawdziłaś?

Tak
Będą
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
MirellaB 22:35, 16 sty 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Gosiu znowu z zainteresowaniem obejrzałam porównanie trawy The Beatles. Piękna ona u Ciebie. Pierwszy raz ją u Ciebie widziałam i zapragnęłam mieć. Martwię się o moją taka kiepska jakaś, nie wiem czy przetrwa zimę
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 07:20, 17 sty 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ta biała roślinka to prawidłowo jak się nazywa jarzmianka czy jarzminka? Ona jest jednoroczna, czy jest bardzo ekspansywna?
Pięknie wygląda w hortensjach

Już doczytałam o tej pięknej roślince
Gosia Ty masz ją posadzoną przed hortensjami czy pomiędzy?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kuba 07:28, 17 sty 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
nawigatorka napisał(a)

Tylko ze takie podejscie maja rodzice,ktorym sie chce.w naszym przedszkolu rodzice wola zapisac dzieci na setki zajec dodatkowych niz przygotowac dla nich kostium czy przygotowac z nimi prace na nieobowiazkowy konkurs.


Niestety Asiu nie wszyscy rodzice mogą pracować w domu albo nie pracować wcale i nierobienie wspólnych prac nie jest kwestią tego czy się chce czy nie. Gdy ja wracam z pracy moje dziecko zazwyczaj już po prostu śpi... takie życie...
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
nawigatorka 09:17, 17 sty 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kuba napisał(a)


Niestety Asiu nie wszyscy rodzice mogą pracować w domu albo nie pracować wcale i nierobienie wspólnych prac nie jest kwestią tego czy się chce czy nie. Gdy ja wracam z pracy moje dziecko zazwyczaj już po prostu śpi... takie życie...

Ewo oczywiscie moze i tak bywa,ale ja znam tych rodzicow o ktorych mowie i to nie sa pojedyncze przypadki.maja czas by wozic dzieci z zajec na zajecia a przez kilka lat nie mieli czasu (i mawet nie sa poinformowani) ze dzieci np maja z pomoca rodzicow przygotowac prace plastyczna.przez dwa tygodnie nie znalazlabys chwili czasu na to?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
09:21, 17 sty 2016
malkul napisał(a)
jak kokosia sie uprze to ...
juz tyka


oczywiście insprowany wielkmi ikonami designu PROJEKTANT
ARI KANERVA - ZEGAR ŚCIENNY TIUKU ale wykonanie nasze


ilość postów mnie osłabiła ładny mi odwyk

ale to jest coś pierwszy raz widzę zdecydowany kolor u ciebie

Kuba 09:49, 17 sty 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
nawigatorka napisał(a)

Ewo oczywiscie moze i tak bywa,ale ja znam tych rodzicow o ktorych mowie i to nie sa pojedyncze przypadki.maja czas by wozic dzieci z zajec na zajecia a przez kilka lat nie mieli czasu (i mawet nie sa poinformowani) ze dzieci np maja z pomoca rodzicow przygotowac prace plastyczna.przez dwa tygodnie nie znalazlabys chwili czasu na to?


Przepraszam za moją reakcję ale odebrałam te słowa bardzo osobiście, po prostu ciąży na mnie kompleks pracującej matki która nie poświęca dzieciom tyle czasu ile by chciała.
U nas panie w przedszkolu z reguły zadają na za dwa dni
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 09:49, 17 sty 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Jej zapomniałam pochwalić zegara- wielkie łał
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
ewa004 10:50, 17 sty 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Kurcze ty to masz łeb
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Enya73 11:02, 17 sty 2016


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Znam ten zegar z Covo i choruję na niego od dawna, ale cena jest powalająca. Zaskakujące jest to, że jak go pierwszy raz zobaczyłam, to sobie pomyślałam czy Kokosia dałaby zrobić coś takiego. Mówisz masz. Jesteście niesamowici. Gratuluję.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies