Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Olili 21:40, 22 kwi 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Sebek napisał(a)
Gosia - masz tak idealnie, że te Twoje perfekcyjne połączenie musiały nie wypalić! Co by było choć ciutkę normalnie u Ciebie

A tak serio to dooopościsk mam jak patrzę na ten trawnik

I jeszcze pytanie z serii głupich mam - ta pianka pod dooopę co masz na meblach to jakies grubości? Bo zamówiłem 5 cm i zastanawiam się jaka będzie... Swoją drogą musiałem dziś bosko wyglądać biegnąc przez pół Katowic z pianką 2mx1,2 m


Jaką ma Gosia nie wiem,ale...lepsza jest 10cm.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
nawigatorka 21:40, 22 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Sebek napisał(a)
Gosia - masz tak idealnie, że te Twoje perfekcyjne połączenie musiały nie wypalić! Co by było choć ciutkę normalnie u Ciebie

A tak serio to dooopościsk mam jak patrzę na ten trawnik

I jeszcze pytanie z serii głupich mam - ta pianka pod dooopę co masz na meblach to jakies grubości? Bo zamówiłem 5 cm i zastanawiam się jaka będzie... Swoją drogą musiałem dziś bosko wyglądać biegnąc przez pół Katowic z pianką 2mx1,2 m

Na Twoja lekką pupe wystarczy.
Ja wzielabym wiecej
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
anna_t 21:50, 22 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
malkul napisał(a)

pomierze w wolnym czasie
hustwak anie zachacza o rosliny . jest odsunieta na tyle że spokojnie dzieci mogą się bujać.

o dzięki Gosia będę wdzięczna
mój em jest generalnie anty-ogrodowy ale jak zobaczył Twoj plac to aż mu sie oczy zaświeciły i nawet zapał do zrobienia tego ma musze kuc żelazo póki gorące


____________________
Ania Nowocześnie z różanką
babka 21:56, 22 kwi 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Mimo pomyłki mi i tak się podoba Rabata z tulipkami, kłosownicą i szafirkami wygląda bosko. Żółte, które będa białe śliczne ! Gosiu jesteś mistrzynią, uwielbiam widok Twojego ogrodu.
Aaaa, zdjęcie zacytowane przez Olili i mnie urzekło najbardziej
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
magnolia 22:32, 22 kwi 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
pięknie jest. Bardzo. Naprawdę
____________________
Sebek 23:08, 22 kwi 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
nawigatorka napisał(a)

Na Twoja lekką pupe wystarczy.
Ja wzielabym wiecej



Hahahahah - ostatnio się zważyłem na specjalistycznej wadze co poziom tłuszczu mierzy itd i dochodzę do wniosku, że to dobrze, że mi salsation mają zamiar wprowadzić jeszcze na siłowni, bo mam co spalać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Luki 00:07, 23 kwi 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Taka delikatna pomyłka to nie pomyłka moje 50 narcyzów pełnych białych (odmiany nie pamiętam) są żółciutkie jak żarówy
Ogród zachwyca porządkiem i czystością, ale jeszcze tym, że jest inny niż wszystkie, a to jak najbardziej komplement
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Madzenka 06:18, 23 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
lojalna_ napisał(a)



Gosiu na mojej głównej rabacie to samo moje sapporo. ŻÓŁTE a miały byc białe. , jestem zła kulturalnie pisząc



Pieknie masz Gosienko


A gdybyście czytały uważnie starsze koleżanki to byście wiedziały, z sapporo na początku są żółte. Zgrzytałam zębami 3 lata temu.

Ciekawe ile wytrzymasz Gocha z żółtymi liśćmi tulipanów
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kacha123 07:58, 23 kwi 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Gocha, cudnie! Co tu dużo gadać!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
lojalna_ 08:09, 23 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Madzenka napisał(a)


A gdybyście czytały uważnie starsze koleżanki to byście wiedziały, z sapporo na początku są żółte. Zgrzytałam zębami 3 lata temu.

Ciekawe ile wytrzymasz Gocha z żółtymi liśćmi tulipanów


Ja miałam w zeszłym roku sapporo i były lekko żółtawe a te sa intensywnie żółte wiec pierwsza mysl ze sie juz nie wybarwia na biało . Marzenka no uczymy sie co rok czegos nowszego i tak zawsze cos zaskakuje.
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies