Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Konieczki 11:54, 06 wrz 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
magnolia napisał(a)
]


Marto co masz w tej niższej doniczce? I skąd Ty masz takie zarąbiste płaskie doniczki? One sie wydają bardzo płaskie

____________________
Zielonym do góry... :)
magnolia 12:01, 06 wrz 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
abiko napisał(a)


Myslę Magnolia, że obie macie podobne ciasteczka, tylko jedno jest mniej pokazywane drugie więcej. Fakt.. Madżenka często jest przypinanaAle Twój ogród jest równie uroczy.


Dzięki.
Oj, zapomniałam do Ciebie zajrzeć. Wpadnę niebawem
____________________
magnolia 12:05, 06 wrz 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Konieczki napisał(a)


Marto co masz w tej niższej doniczce? I skąd Ty masz takie zarąbiste płaskie doniczki? One sie wydają bardzo płaskie



W niższej- tej brązowej mam rozchodnik ( kradziony z gałązki rok temu). A ona sama to gliniana gruba podstawka donicy kupiona gdzieś na wyprzedaży. Ma chyba 5 cm głębokości w środku. Inne to chyba megaceramics.
Mam jeszcze jedną , wyższą, kupioną w tkmaxie -posadziłam w niej stipy tydzień temu, ale jeszcze się zbierają.

____________________
kasja83 12:11, 06 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
malkul napisał(a)
dla wszystkich głosujących bukiecik weekendowy mojej córci


Piękny bukiet-to mi się od razu przypomina jak sama zbierałam różne takie po łąkachEch-dzieciństwo.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 12:12, 06 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
magnolia napisał(a)


W niższej- tej brązowej mam rozchodnik ( kradziony z gałązki rok temu). A ona sama to gliniana gruba podstawka donicy kupiona gdzieś na wyprzedaży. Ma chyba 5 cm głębokości w środku. Inne to chyba megaceramics.
Mam jeszcze jedną , wyższą, kupioną w tkmaxie -posadziłam w niej stipy tydzień temu, ale jeszcze się zbierają.


Piękne są-teraz właśnie przeczesuję net, żeby znaleźć takie kanciaki-może beton architektoniczny-no i jeszcze te ceny...
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kindzia 13:44, 06 wrz 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Macham Gosiu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malkul 18:21, 06 wrz 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Kindzia napisał(a)
Macham Gosiu

Macham
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 18:22, 06 wrz 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
kasja83 napisał(a)

Piękne są-teraz właśnie przeczesuję net, żeby znaleźć takie kanciaki-może beton architektoniczny-no i jeszcze te ceny...

idę do ciebie sprawdzic co wysznupałaś
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 18:27, 06 wrz 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
nawigatorka napisał(a)
Czosnki wreszcie znalazlam.super.moznaly taka galaz z czsnkami w poziomem nad stolem też zawiesić.jabjuz nawet ma takie ozdby mam haczyk na stałe w suficie

pamiętam twój haczyk to fajne rozwiązanie , u mnie bez szans bo mam duże lampy które zabierają całą wolną powierzchnię nad stołem jadalnym więc nic njuż tam nad nim nei dodam
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 18:28, 06 wrz 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
katiaxx napisał(a)
Magnolio, Pięknie. Niezwykle klimatycznie. Nie wiem czy taki efekt nastroju można uzyskać w młodych ogrodach

młody ogród nie zawsze będzie młody jak i my
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies