Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

aleksandra_g 21:36, 23 kwi 2014


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
malkul napisał(a)


Powojnik cudny, zakochałam się
z wilczomleczem zrobiłam jak radziłaś, zostawiłam małe u siebei a te wilkie dałam mamie na balkon

no to w takim razie czekam na fotki powojnika
a wilczomleczom kibicuję! ;]

____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
agniecha973 21:40, 23 kwi 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
malkul napisał(a)
właśnie aguś bułam u Gusiarzowej i ona ma taki jak ty juz mi daął namiary gdzie kupowała.
patrzyłam dziś na moje i na pniu u dołu wyposzcza nowe gałązki zosatwie zobaczę a w międzyczasie zadzwonie z reklamacją tak chyba zrobię.
Aga jak marzysz to działaj możesz tę kłosownicę dać ja ją na 100% zostawiam bo jest cudna.szybko rusza ma sliczny kolor duże kępy szybko się robią, warto jeszcze musze popatrzec jak jesienia wygląda

Pomidorki chyab wsadzę w tm tygodniu kuszą mnie, i planuje właśnie w cylindrach, mam takie spore doniczki, muszę męża pomęczyć aby mi pożyczył szlifirkę, obetnę im spody i będzie jak znalazł
dziękuję za wszystkie Twoje rady, bardzo je cenię Całus dla Ciebie


Zadzwonić nie zaszkodzi. Zobaczysz co się z tego urodzi. Czasem idzie jak po maśle i pojawiają się znikąd ciekawe rozwiązania. A na gałązki u dołu dmuchaj
Kłosownica podobała mi się u Ciebie od samego początku, nawet jak na nią źle patrzyłaś
Rady niech wyjdą na zdrówko. Cmok.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
atena35 22:24, 23 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Pięknie soczyście zielono. Zawsze zaglądam
____________________
Ogród Tosi
rere79 23:22, 23 kwi 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 114
Gosiu, pięknie u Ciebie. Bardzo podoba mi się ta inspiracja z trawkami.
____________________
Renata
Tess 00:04, 24 kwi 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Ale cudowne dekoracje świąteczne zrobiłaś.
C u d n e. Umiar i elegancja.

Kłosownica mnie zachwyciła, tylko nie mogę znaleźć w necie, jak wygląda jesienią.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
malkul 09:05, 24 kwi 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Agnieszka-dziś od rana siadłam do tej zagadki z ginnalem:
i tu na jednym z linków od ciebie http://www.drzewakrzewy.pl/ciekawe_artykuly/artykul/klony jest takia informacja ważna:
klon tatarski (Acer tatarcum) czy klon Ginnala (Acer tataricum ssp. ginnala). Oba wyróżniają się ciekawymi czerwonymi przed dojrzeniem owocami i wspaniale barwią się jesienią - klon tatarski na żółto a klon Ginnala na czerwono,

i obszukałąm stare fotki moje i tu jest zdjecia mojego drzewka w dniu 16.09.2014 wyidać że zaczyna się czerwienić do dołu:

____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 09:08, 24 kwi 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
tess- jesienią zółknie jak większość traw, jej minus to chyba to że kwinie na jesień więc to może być brzydkie, ja jeszcze nie wiem bo wszystkim trawom ( poza rozplenicą) zeszłej jesieni ścięłam kłoski by nie zakwitły i sie nie męczyły tyllko moceniej poszły w karpę.

Dzikuję za zachwyty dekoracjami. robiłam dosłownie w sobotę po południu, wieczny brak czasu (ogród ogrodowisko-sama rozumiesz)
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 09:09, 24 kwi 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
rere79 napisał(a)
Gosiu, pięknie u Ciebie. Bardzo podoba mi się ta inspiracja z trawkami.


Renatko-podziękował
Fakt że sliczna ta inspirka - nie da się ukryć
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 09:15, 24 kwi 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Antonina ws Tosia miłe co piszesz, tego trawnika jeszcze brak i to bardzo


Alex- wilczomlecz na razie wisi jak flak
A jak kupię powojnika to pokażę, już namierzam
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
agniecha973 09:37, 24 kwi 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
malkul napisał(a)
Agnieszka-dziś od rana siadłam do tej zagadki z ginnalem:
i tu na jednym z linków od ciebie http://www.drzewakrzewy.pl/ciekawe_artykuly/artykul/klony jest takia informacja ważna:
klon tatarski (Acer tatarcum) czy klon Ginnala (Acer tataricum ssp. ginnala). Oba wyróżniają się ciekawymi czerwonymi przed dojrzeniem owocami i wspaniale barwią się jesienią - klon tatarski na żółto a klon Ginnala na czerwono,

i obszukałąm stare fotki moje i tu jest zdjecia mojego drzewka w dniu 16.09.2014 wyidać że zaczyna się czerwienić do dołu:



Tak, zwróciłam na to uwagę też, bo Bogdzia pisała, że ma dwa klony ginnala i jeden przebarwia się na czerwono a drugi na żółto. A widzisz! Trzeba do niej z prośbą o zdjęcia liści! Przecież tam będzie jak na dłoni widać różnicę! Że ja na to nie wpadłam!
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies