Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

malkul 17:22, 24 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
wsjo
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
ewakatowice 17:31, 24 kwi 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Świnia niby zawsze smakuje…

Karczek możesz zamarynować,
Sery grillować, cukinie, ananasa z szynką,
Udziec indyka zmielić, dodać pokrojoną czerwoną cebulkę, pęczek pietruszki, doprawić papryką słodką, pieprzem Cayenne, sól… robisz fajfusy i na patyk od szaszłyków…
Możesz tradycyjne szaszłyki… szaszłyki z warzyw… ryby, krewety… co lubisz bo będę pisać a TY będziesz już po imprezie … piwo schłodzić to podstawa
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
ewa004 20:33, 24 kwi 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Już głodna jestem
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ewa004 20:33, 24 kwi 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Dubelek ,więc napiszę że ten indyk mnie zaintrygował ...mam nawet gdzies udziec w zamrażarce ...
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Magda70 22:32, 24 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jazzy napisał(a)

O, też mam mieszankę tej firmy ("Herkules") w sensie zakupioną, nie posianą
Czyli dobry wybór


ja mam dokladnie tę na tarasie...hmm Herkules właśnie. Zadeptuje się niestety
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
katiaxx 22:34, 24 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
sałatka ; u mnie zawsze wylizana micha, ziemniaki ugotować na półtwardo - nie rozklapciuchy tylko żeby się ładnie w kostkę kroiły , pokroić ogórki zielone w kostkę, wymieszać. Dip : gęsty jogurt (ale nie grecki bez przesady) ze 2,3 ząbki czochu - to już wedle upodobań i prawie cały pęczek koperku, duuuużo koperku , można dodać łyżkę majonezu, pieprz grubo mielony i sól, sałatka jest na zimno, pyszna mieszana z dipem.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
nawigatorka 22:35, 24 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Na przystawkę plastry cukinia owinięte cieniutkimi plastrami boczku lub szynki parmenskiej (cukinię można zastąpić młoda marchewka przekrojoną wzdłuż na pół) pycha smacznego
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:38, 24 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
I niebanalna i bardzo smaczna sałatka

http://www.kwestiasmaku.com/zielony_srodek/salatki_jablka/zielone_jabluszko/przepis.html
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
polinka 22:39, 24 kwi 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Ale mi narobiłyście smaka na szaszłyki Jutro ja griluję a Ty Gosiek pochwal się co dobrego przygotowałaś??
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Magda70 22:43, 24 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
katiaxx napisał(a)
sałatka ; u mnie zawsze wylizana micha, ziemniaki ugotować na półtwardo - nie rozklapciuchy tylko żeby się ładnie w kostkę kroiły , pokroić ogórki zielone w kostkę, wymieszać. Dip : gęsty jogurt (ale nie grecki bez przesady) ze 2,3 ząbki czochu - to już wedle upodobań i prawie cały pęczek koperku, duuuużo koperku , można dodać łyżkę majonezu, pieprz grubo mielony i sól, sałatka jest na zimno, pyszna mieszana z dipem.


a są ogórki nie zielone?!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies