Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Konieczki 18:29, 19 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
A ja Ci powiem że uwielbiam tu wchodzić i oglądać Twój ogród. To jakiś rodzaj terapii
No a teraz do sprzątania...
____________________
Zielonym do góry... :)
Magda70 18:35, 19 cze 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
A co Gosiaczek na zakupach był??????
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Ensata 18:36, 19 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Był i wlazł do nory, zajął pewnie moja miejscówkę
____________________
W kolorze blue
malkul 19:25, 19 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
nie w norze tylko sadziłam idzie jak po grudzie bom słabiutka i chora

ciesze sie owocownikownik warzykowik sie podoba wszytsko rośnei i znika czyt. to najczęstyszy kierunek dzieci (poza placem zabaw) i mężusia (poza garażem)
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Ensata 19:27, 19 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Szalona kobieto, won do łóżka, przeciez Ty chora jestes, na antybiotyku!!!! Doigrasz się!
____________________
W kolorze blue
malkul 19:28, 19 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ja systematyczna jestem codzień mus w ogrodzie coś zrobić
5 bukszpanów wsadzonych
jutro musze wykulkować

4 powojniki wsadzone

Cornus kousa 'Milky Way' - w poczekalni szklarniowej jutro sadzę tylko musze doczytac jak mu dobrze zrobić
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Sebek 19:40, 19 cze 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
malkul napisał(a)
ja systematyczna jestem codzień mus w ogrodzie coś zrobić
5 bukszpanów wsadzonych
jutro musze wykulkować

4 powojniki wsadzone

Cornus kousa 'Milky Way' - w poczekalni szklarniowej jutro sadzę tylko musze doczytac jak mu dobrze zrobić


Gosia Ty to jednak robotę lubisz Przecież mogłaś je wykulkowac w donicy, łatwiej by Ci było je przyciąć i posprzątać po cięciu Ale i tak pewnie potem z odkurzaczem będziesz latać co by ani jeden listek nie został
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Katkak 20:02, 19 cze 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gosia słów mi brak dla cudeńka jakie stworzyłaś własnymi łapkami. Piękny, katalogowy wręcz ogród. Wprawdzie mnie w duszy gra coś innego (zresztą wiesz jaki mam Bangladesz ), ale nie sposób nie dostrzec piękna i doskonałości Twojego ogrodu. Podziwiam Cię też za umiar i konsekwencję w doborze roślin - dla mnie chyba jednak coś nieosiągalnego . Niesamowite miejsce . A to Gosiulek we własnej osobie złapany moim obiektywem
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Magda70 20:34, 19 cze 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
miałam pytać gdzie te bukszpany...ale już sobie przypomnialam...tam co wyrywałaś...tę no...noś tam co zarastało

Do łóżka marsz jak antybiotyk bierzesz...!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Ensata 21:11, 19 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Młoda, głupia, to szafuje własnym zdrowiem Mojej kolezance po anginie padło serce, ma powazne problemy
____________________
W kolorze blue
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies