Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Działeczka Asi :) 22:02, 02 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry


I tyle na dzisiaj
Moja działka na Dębowym Lesie 22:00, 02 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Aniu pięknie i kolorowo. Gipsówkę mam od tego roku w łące posadzoną, ale jeszcze nie kwitnie. Ma może 30 cm.

Gosiu, dziękuję
Ja mam dwie gipsówki. Jedna pełna już kwitnie.I druga zwykła. przesadzana i jeszcze nie kwitnie.
Róża Emilien Guillot dopiero zaczyna .

Rosomane Janon

Działeczka Asi :) 21:59, 02 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
I przepiękne lilie



Ptasi gaj 21:57, 02 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
Dla Kindzi Ashley kupiona w doniczce w czerwcu zeszłego roku.



Działeczka Asi :) 21:57, 02 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
China Girl i lawenda






Hansestadt Rostock

Moja działka na Dębowym Lesie 21:54, 02 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
MonikA napisał(a)
Ile ty masz tych kwiatów

Tyle ile lubię

Działeczka Asi :) 21:52, 02 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Emma Hamilton



Fresia

Ogródkowe perypetie:) 21:52, 02 lip 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Sebuś, Kasia.. chyba na inny ogród patrzycie.

Choruje mi iglak karłowy.. rósł w donicy, przesadzony na wiosnę bo już w donicy dostał takich plam, ale teraz wcale nie jest lepiej.. w kwaśnej ziemi, na wrzosowisku rośnie.. macie jakiś pomysł?

Moja działka na Dębowym Lesie 21:52, 02 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Rutewka ma już u Ciebie takie pączki? Masz ją gestą bo moja jakaś taka lekko rachityczna .

Jedna ma takie.Druga duzo mniejsze.Jeszcze u mnie nie kwitła.To czekam na nie z niecierpliwością.

Działeczka Asi :) 21:50, 02 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Berberys Orange Ice



Tawułki Nemo



Ogród bez roweru 21:47, 02 lip 2019


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Nie bardzo wiem, jak rodzice mają nauczyć latać młoda sójkę. Wczoraj widziałam ją za płotem u sąsiadów. Nadal łaziła sobie po ziemi. Sądząc po dźwiękach, które wydawały dzisiaj dorosłe sójki, jest gdzieś w okolicy.

Odnośnie hortensji. Tak to jest wczesna Prim White. Wczesna i kapryśna. Cześć kwitnie, a cześć nie.
Zdjęcie, które zacytowałaś jest z początku czerwca.
Teraz już kwitnie. Mam tylko takie słabe zdjęcie.

Działeczka Asi :) 21:47, 02 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry


Queen of Sweden



Ascot

Moja działka na Dębowym Lesie 21:44, 02 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
No właśnie Aniu proszę pokaż cały krzak tej róży Rapsody.... Takie kiście kwiatowe to u mnie też sa. Jeżeli twierdzisz, że rośnie dobrze to może coś unie jest nie tak.
U mnie w jednym krzaki 3 sezon wypuszczaja 2 długie badyle i to wszystko zetne teraz i z tych samych wypuszcza znowu po jednym.

Bo jeżeli tak będą rosły to wszystkie krzaki razem wsadzę w jakimś kącie i niech sobie tam rosną.

Moja teraz ma 3 pędy. jeden tez puściła duży d badylek.
Ale jak kwiaty przekwitną, to ciachane go nisko.
Nie wiem czy w gąszczu tych roślin ona dobrze będzie widoczna.Jak nie to jutro inne zdjęcie jej zrobię.

I liliowce jeszcze

Działeczka Asi :) 21:44, 02 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Pewnie tak jak wszystkim brakuje mi czasu na wszystko


Moja działka na Dębowym Lesie 21:33, 02 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Dominika11 napisał(a)
ciągle się zachwycam - wyobrażam sobie jak to wszystko wyglada w rzeczywistości, bo fotki to nie oddają tego piekna

Dziękuje Dominiczko

Ogród z koniczynką 21:33, 02 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Ogród z koniczynką 21:29, 02 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry

nasze pomidorki...
Ogród z koniczynką 21:27, 02 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
to jest ta sama róża...zmieniająca kolor w czasie rozkwitania...
Ogród z koniczynką 21:25, 02 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Ogród z koniczynką 21:23, 02 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies