Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kwiaty we włosach 18:42, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Moja bajka 18:41, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 18:37, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Kwiaty we włosach 18:36, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






To tu- to tam- łopatkę mam ! 18:32, 02 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Pierisy i kiścień trochę odżyły po ostatnim deszczu. Ale w tym sezonie straciły mnóstwo liści. Kosodrzewina Wintergold już świeci.











Moja bajka 18:32, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

te cudne kwiaty traw kojarzą mi się z końskimi grzywami

Moja bajka 18:27, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

miskant ML też cudnie zakwitł
Wizytówka - Moja bajka 18:27, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
To tu- to tam- łopatkę mam ! 18:25, 02 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Wszystkie hosty legły na ziemi, a ta jedna uległa chyba mumifikacji.



To już chyba ostatnie dni atrakcyjności ognistego zakątka. Wyraźnie się przerzedził.







Moja bajka 18:22, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Kwiaty we włosach 18:20, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Przedziwny Ogród 18:20, 02 lis 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
To tu- to tam- łopatkę mam ! 18:20, 02 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Poodkurzałam też na froncie pałętające się liście miskantów i hortensji.


Wypieliłam rabatę z truskawkami. Przy pomocy EMa solidnie umiejscowiliśmy stelaże przy powojnikach. Ostatnie wichury nieco je sponiewierały.
A potem zajrzałam do kompostownika. Ten z pierwszej części sezonu- gromadzony od lutego do maja- ładnie się przerobił. Porobiłam kanciki na okołostudziennej i dwóch półksiężycach, wyściółkowałam kompostem i pomerdałam grackami. Na kolejne dni zostawiłam sobie rondo z klonem.



Czasu starczyło też na rzucenie okiem to tu, to tam.
Gosiu, moja tiarellka wygląda tak (z dwóch sadzonek zrobiłam cztery).



Podczas modernizacji cypelka wsadziłam nań znalezione gdzieś w zakamarkach siewki jeżówek. Zakwitły teraz.



A ta wyskoczyła po ścięciu.



Moja bajka 18:16, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Kwiaty we włosach 18:15, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Wizytówka - Moja bajka 18:14, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 18:10, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
dana1s napisał(a)
Takie tortury to ja uwielbiam, proszę jeszcze Pięknie masz w ogrodzie, jeszcze bardzo kolorowo, ja dzisiaj wycięłam wszystkie hosty i irysy.

Danusiu cieszę się, że Ci się podoba. Proszę bardzo

berberysy zaczęły się przebarwiać
Wizytówka - Moja bajka 18:09, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Kwiaty we włosach 18:09, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Moja bajka 18:05, 02 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

miskanty olbrzymie ładnie zakwitły
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies