Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W ogródku emerytki 23:18, 13 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Przeglądałam właśnie zdjęcia z Anglii i mam takie, to dziwidło olbrzymie

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:12, 13 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
W nocy zdjęcia robisz? Zdecydowanie wolę twój dzienny ohród

Lubię wieczorkiem przebywać w ogrodzie. A przy okazji czasami zdjątko zrobię Gosiu

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:08, 13 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry



Dwa ogrody 23:07, 13 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Deszczu miałyśmy podobną ilość, ale moje rośliny po nim nie odżyły. Hortensje mam już w połowie w jesiennych barwach. Twoje pięknie się prezentują.

Haniu, doniczkowe i hortensje podlewam codziennie, reszta rabat dostaje wodę raz w tygodniu. Chciałabym jeszcze kupić Great Star i Hayes Starburst. Tę pierwszą kupiłam kiedyś, ale okazała się być pomyłką.
Ogródek Iwony II 23:02, 13 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Ostatni raz byłam w Pęchcinie na 5-leciu Ogrodowiska. Tym razem było sporo nowych twarzy.
Przyjechałam z dziewczynami: Anią ze "Skandynawii po krzyżacku" i Ewą z "Ogrodu bacowej". Kierowcą był mój mąż Zbyszek, bardzo mu jestem wdzięczna. Bo trochę daleko mieliśmy. Wyjechaliśmy o 4.15, aby mieć możliwość dojazdu - 350 km w drodze w jedną stronę. Potem trzeba było jeszcze wrócić, ja mogłam przysnąć sobie, Zbyszek musiał prowadzić auto... Po drodze zabraliśmy Anię i Ewę. Bardzo miło spędziłyśmy podróż. A że u nas zapowiadała się piękna pogoda, więc wszystkie wyjechałyśmy bez parasoli. W Ciechanowie musieliśmy więc poszukać parasoli. To były najszybsze zakupy. Wpadłyśmy do sklepu z zapytaniem, gdzie są parasole i za chwilę stałyśmy przy kasie. Ciut się spóźniłyśmy, więc trochę byłam zakręcona. Zapomniałam z auta parasola, więc ostatecznie cyknęłam kilka zdjęć telefonem, choć jakość zdjęć jest słabsza....
Przywitały nas dwie Anie. Dziewczyny, jak nam było miło, jak do nas podeszłyście i się przywitałyście, chociaż się nie znałyśmy w realu. I nie bardzo mogłam rozpoznać innych...

Trochę to dziwne: znamy nasze ogrody, nasze rozterki, problemy, a jak przychodzi do spotkania, to pełno obcych twarzy. Zabrakło mi trochę takiej rundy, aby każda z nas powiedziała, z jakiego jest ogrodu. Bo Danusię wszystkie znamy, a między nami jakoś nie wszystkie zdążyłyśmy do siebie podejść i się poznać.
Fotek kilka tutaj. Niestety telefonem:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/8394-spotkanie-u-szmitow-w-pechcinie-11-sierpnia-2018-godz-10?page=17#post_3
Zakochałam się w dzielżanach

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:00, 13 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Naniesiony muł

dziś lepsze zdjęcia zrobiłam ile tego jest, ale nie zgrane do kompa jeszcze
a tak będzie poszerzone

to było bardzo trudne kopanie, mokra ziemia i woda, nie da się na dnie stanąć bo muł do gumiaków się wlewa, kombinujemy....

tyle się udało zrobić bo bardzo wolno szło, ziemia ciężka
Ta połówka ażuru będzie wymieniona, tylko wcześniej trzeba usunąć spróchniały pień, który koliduje, a ukazał się spod ziemi, Dookoła drzewa będą zabezpieczone korzenie przed wypłukiwaniem i podmywaniem drobną siatką....no niestety koliduje....
Ogród Ani :) 22:59, 13 sie 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
anbu napisał(a)
I bardziej optymistycznie
Choiny rosną jak goopie


Ambrowce są naprawdę ogromne, na zdjęciach nie wyglądają





Witam Aniu a ja przyszlam zobaczyc do ciebie ambrowce z watku o ambrowcach.
Piekne sa powiedz mi jak sie u ciebie maja piszesz, ze duze ile urosly w tym roku. Czy maja duze przyrosty. Co dawalas do dolka przy sadzeniu.
Chce kupic w tym roku lub wiosna. Mam troche wydmuchowisko, ale gdzies znajde miejsce miedzy sosnami bo chce posadzic kolumne.

Pieknie rosna twoje choiny kanadyjski a czego ich nie przycinasz. Ja co chwile z nozycami latam i tne bo lrzejsc nie moge tak daja czadu w tym roku.
Poewam je i cieplo jest wiec rosna.
Ogród z rzeźbą 22:59, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry



Dwa ogrody 22:58, 13 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
anabuko1 napisał(a)

To tak samo z aparatem jak i u mnie
Hortki przepiekne.
I w grupie, i w szpalerze i pojedynczo
Ten Artemis to juz za mną chodzi
jeżówki urokliwe.Piękny mamy teraz czas w ogrodzie

Aniu, piękny czas, tylko deszczu więcej poproszę

Ogród z rzeźbą 22:57, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
A teraz Green Jewel po całości

"Poletko" o świcie:



I skąpane w słońcu:







Dwa ogrody 22:57, 13 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Boziu!!! Czym ty pasiesz te hortki że takie okazałe??? Szok!!

Aniu, nawóz wiosną, to wszystko, ale na jesieni dostały Toszkowych dobroci pod krzewy.


Dwa ogrody 22:55, 13 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
paniprzyroda napisał(a)



Jestem pod mega wrażeniem, aż oczopląsu dostałam, jak pięknie
Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 22:55, 13 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry



Ogród z rzeźbą 22:53, 13 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Kasiu bluszczyk już rozpoczął wspinaczkę, a jakże. Na razie wypuścił na ścianę jeden pęd zwiadowczy, ale za to tak prawie na dwa metry. Ładne sadzonki sporobolusa kupowała moja sąsiadka, jak by co to dam Ci znać gdzie.

Przyrodo no proszę Tobie też by się róże z paprociami podobały. No nie wiem, nie wiem...
Dla mnie te hortki mogłyby być cały czas zielone, ja w ogóle kocham taki limonkowy kolor, dlatego uwielbiam jeżówki Green Jewel. Za to, że są limonkowe, że długo kwitną, że stoją prościuteńkie bez rozwalania się na boki.

Zajaweczka


Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 22:51, 13 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
W tej fazie hortensje VF lubię najbardziej



Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 22:48, 13 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Stary ogród




Dwa ogrody 22:46, 13 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Anabell napisał(a)
Nas nie znudzisz ładnymi widokami oglądałam kilka razy. wyczuwa się smak dużych kwiatostanów.
Jeżówki mają wspaniałe tło, są tak piękne, a różane królowe nic nie zagłuszy

Haniu, dopiero w tym roku duet róż z hortensjami mnie zachwyca Pachną nie tylko róże, hortensje pachną również, a kwiatostany są wyjątkowo "napakowane"

Dwa ogrody 22:39, 13 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Urszulla napisał(a)
Na dodatek piękne zdjęcia

Starałam się...poznać aparat
Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 22:38, 13 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Niesamowicie wielkie kany. Rabata jednoroczna
A właściwie dwie symetryczne rabaty. Cudne


Po zakupach poszliśmy zobaczyć stary ogród. Przechodziliśmy koło domu gospodarzy. Piesek trochę na nas warczał, ale dzielnie przeszliśmy. Na ten widok Zbyszek krzyknął: to jest to !!! Tylko nie wiem, czy mamy się tam przeprowadzać, czy taki ogród stworzyć? Cudnie
Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 sierpnia 2018 godz. 10 22:34, 13 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry



Tu robiliśmy zakupy w deszczu. Chyba pierwszy raz w życiu kupowałam roślinki z chlupiącą wodą w tenisówkach i parasolem nad głową.

No i oczywiście siła sugestii:
Ewa kupowała hakone, ja też.
Gosia kupowała Variegatusy, ja i Ania też
Szefowa kupowała białą różę, Ewa też
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies