Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ja i mój ogródek, a może ogród 16:46, 04 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Dominika11 napisał(a)


Dominiko, pięknie to wszystko wygląda
Ogród nie zauważył Waszego wyjazdu
Wśród brzóz i dębów 16:32, 04 sie 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Grażynko, jestem zainteresowana mikołajkiem iberyjskim i tą odmianą Jade. Jeśli będziesz mieć nasionka, to bardzo poproszę.

Pod dębami powstaje kolejny wypoczynkowy zakątek.









Louise Odier jeszcze przypomina sobie o kwitnieniu.


...uDany ogród 15:02, 04 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
AgataM napisał(a)




Czy to już jest ogród parkowy ? Ja się nim od początku zachwycam.
Ja też siedzę w domu. Może wezmę się za sprawowanie.... chociaż to będę miala z głowy. Czekam na chłodniejsze dni,bo wtedy nam więcej energii. Podobno do 20 ma być taka patelnia.
Pozdrawiam gorąco.


Aguś to powoli mój osobisty, prywatny park i niestety obawiam się że zostanie tylko parkiem dojazdowym i nigdy tam nie zamieszkam. Byłam w zeszłym tygodniu w UM i mi się odechciało wszystkiego. Po informacjach jakie uzyskałam chyba straciłam nadzieję...
Począwszy od żartu urzędnika typu- rekordziści czekają po 12-cie lat. Mam poważne wątpliwości że to było śmieszne. Skończywszy na informacji proszę pytać za rok...może wyłożymy plan do wglądu, ale proszę się nie spodziewać że przejdzie bez uwag i będzie konieczne kolejne wyłożenie, a może dwa. To potrwa ze dwa lata a potem mamy pięć do przekształcenia .

Dlatego wpadłam w wir porządków w domu i próbuję sobie znaleźć inne zajęcie. Ja nienawidzę czekać.
U nas żar się leje z nieba pranie mi wyschło w 15 minut. Jedyna pociecha tych upałów.
Buziaki!

...uDany ogród 14:24, 04 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
dana1s napisał(a)


Bardzo dziękuję, ale chłodno to chyba tylko na zdjęciach i to wieczorem. Jest paskudnie. Ja dzisiaj od rana próbuję doprowadzić dom do ładu i nawet nosa nie wyściubiam na podwórko. W słońcu jest 42 stopnie.
Wentylatory i zimna woda cały czas w ruchu, a i tak coś mi dzisiaj serce dziwnie bije, jakby chciało wypaść . Za ciepło jest zdecydowanie, a prognozy niestety nie są zbyt optymistyczne...


Staw wysycha w mgnieniu oka...





Czy to już jest ogród parkowy ? Ja się nim od początku zachwycam.
Ja też siedzę w domu. Może wezmę się za sprawowanie.... chociaż to będę miala z głowy. Czekam na chłodniejsze dni,bo wtedy nam więcej energii. Podobno do 20 ma być taka patelnia.
Pozdrawiam gorąco.
Gutlandia 14:16, 04 sie 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Do góry
Toszko, dzięki. Poszukam ale u mnie w sklepie dla rolnikow niewiele jest .

A tak w ogóle to u mnie pada
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 13:37, 04 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
BKosimkArt napisał(a)
Muszę tu poprzesadzać te dwie hortki po bokach i dosadzić Limki bo jakoś dziwnie to wygląda... Limki jednak są najładniejsze, zwarte, równe...


Tam limki maja to cos, szkoda ze tak trudno zdobyc. Moje wiosenne zakupy hortensjowe okazaly sie pomylone w jakis 30%

Pieknie masz w ogrodzie
...uDany ogród 13:27, 04 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
sierotka napisał(a)


No po prostu cudnie i tak letnio chłodno w Twoim pięknym ogrodzie Danusiu .
Zostawiam pozdrowionka


Bardzo dziękuję, ale chłodno to chyba tylko na zdjęciach i to wieczorem. Jest paskudnie. Ja dzisiaj od rana próbuję doprowadzić dom do ładu i nawet nosa nie wyściubiam na podwórko. W słońcu jest 42 stopnie.
Wentylatory i zimna woda cały czas w ruchu, a i tak coś mi dzisiaj serce dziwnie bije, jakby chciało wypaść . Za ciepło jest zdecydowanie, a prognozy niestety nie są zbyt optymistyczne...


Staw wysycha w mgnieniu oka...

Ukojenie 13:27, 04 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
I jeszcze takie cos

Krwawnica /6,5/ i kokoryczka/10,90/

Kupilam tez serduszke o prawie zoltych lisciach/11.90/



Liatre chyba biala /6.5/ - moze ta przetrwa bo dotychczas sie nie udawalo.

I bylice o srebrnych lisciach oraz kuklika pomaranczowego

Te jeszcze stoja w doniczkach.

Sprawdzilam tez ceny tuj - gdyby w koncu udalo sie z tym fragmentem przy furtce... Chcialabym bardzo zdazyc przed zima a nawet jesienia...
Ukojenie 13:23, 04 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Zaciagnelam dzis eM do ogrodniczego.
Chcialam kupic hortki ale nie bylo z czego wybierac
Kupilam troche innych kwiatkow - gdy mialam placic wyprosilam eM ze sklepu zeby nie uslyszal ile place
Rosliny juz w gruncie

Jezowki nn /biale za 6,5 zielona 10,90/ i na ostatnim zdjeciu green twister z Alba -przy okazji wsadzilam


A tutaj ostrozka /wzielam 3 bo po 6,5/ i zawilec jesienny /10.90/
Pokażę nasz ogród 13:02, 04 sie 2018


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4223
Do góry
W ogródku emerytki 12:59, 04 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Motyl i kwiat, mój ulubiony zestaw kolorów Ale się najadłem

Pokażę nasz ogród 12:58, 04 sie 2018


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4223
Do góry
A poza tym w ogrodzie letnie rozleniwienie.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 12:55, 04 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)


Czy to lobelia? Bo tez kupilam i nie wiem czy wieloletnia?
Pokażę nasz ogród 12:54, 04 sie 2018


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4223
Do góry
Upał sprawił, że warzywniak jedno poletko musiał oddać w części pod basen. Oj błogo w nim ... Dlatego zdecydowaliśmy że część jednego poletka zostanie zagospodarowana na placyk pod basen. Jesienią zrobimy taki kącik. Czemu akurat w basen w warzywniaku. Bo to najbardziej ukryte, przed oczami postronnych, miejsce w ogrodzie.


Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 12:43, 04 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
BKosimkArt napisał(a)
Jak myślicie to Vanillka jest taka rzadka?? Ale z ogromnymi kwiatostanami??


Basiu raczej to vanilka ona właśnie taka rozgałęziona jest. Moje też takie rozłożyste, kwiaty leżą na rozchodnikach. Zerknij do mnie proszę mam dylemat ogrodowy
Słoneczny Ogród 12:42, 04 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Rabata trawiasta, wąska powoli rośnie sobie. Trawki dostałam w tym roku z wymiany.


Ogrodowe szaleństwo ... 12:37, 04 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
sylszu napisał(a)






Cudne masz te pojemniki
W ogródku emerytki 12:33, 04 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Ukradzione kolory i przypalone płatki
Słoneczny Ogród 12:31, 04 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Rabata różowa, mam tu rząd miskantów z werbeną, rząd floksów, rząd rozplenic i rząd przetaczników.
W tym roku mają zadanie przyjąć sie i dobrze złapac się ziemi.



W ogródku emerytki 12:29, 04 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Hura! pada deszcz
Efekt suszy:
tak wyglądają białe floksy zaledwie po tygodniu kwitnięcia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies