Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Enklawa w mieście 12:09, 11 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 562
Do góry
Mój ogród jesienią..











Połowa działki - czyli mam powoli dość 11:58, 11 lis 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
zawitka napisał(a)


Moje słoneczko Dla Kasi /Kasya./


To aktualne zdjęcie ? Mój juz bez liści
Ale u ciebie tak nie wieje
Połowa działki - czyli mam powoli dość 11:50, 11 lis 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Moje słoneczko Dla Kasi /Kasya./
Połowa działki - czyli mam powoli dość 11:48, 11 lis 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Tylko liście jeszcze muszę drugi raz zebrać .
Połowa działki - czyli mam powoli dość 11:47, 11 lis 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Połowa działki - czyli mam powoli dość 11:47, 11 lis 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


JESIEŃ w ogrodzie 2017.[
Sezon 2017 u Hanusi 11:43, 11 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Aniu, Dziękuję i miłego świętowania.

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 11:43, 11 lis 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
jankosia napisał(a)
Kasia, ty kiedyś pamiętam mówiłaś o czeremsze, ale nie tej swojej, a gatunku czy odmianie która nie jest ekspansywna. Co to konkretnie było? Pamiętasz może? Czeremchy teraz takie piękne, że chciałoby się mieć je bliżej, ale nauczona doświadczeniem trzymam dziady na dystans Zaczęłam się rozglądać za jakąś ich bezpieczną formą


hmm...ja mam 2 czeremchy
amarykanska, tne ja co roku bo bardzo przyrasta i jest krucha
teraz jest bardziej zolta ale niestety mocno wialo i ma mnie lisci


druga to colorata o ciemnych lisciach i rozowych kwiatach, teraz juz bezlistna
niestety, fotki beda na wiosne jak zakwitnie
Ukojenie 11:06, 11 lis 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
I jeszcze takie cos gdy jedni pracuja to drudzy podgladaja zza firanki

Ale słońce przez chwile było - widać
Ukojenie 11:03, 11 lis 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Frontowa po zakonczonej akcji:


I oczyszczona rabata przed domem:

Hortensje ogrodowe bluberry i cotton candy niemalze swieca
Ukojenie 10:59, 11 lis 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Jezowka zdazyla zakwitnac:


Borowka amerykanska robi robote za berberysy erecta:


Hortensja ogrodowa teller:


Zurawki i red baron na oczkowej:

Kwitnaca jeszcze chryzantema-rumuanek
Sezon 2017 u Hanusi 10:47, 11 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
150 lat nas zniewalano, a i tak rady nie dano!
W naszym narodzie jest taka siła,
że żadna moc jej nie zniewoliła.
Gdy przyjdzie burza z którejkolwiek strony,
nasz ludek siedzi ciut przyczajony,
i wypatruje tylko sposobu do zmiany.
A potem? To my rzucamy wroga na kolano!



Działka prawie w Borach Tucholskich 10:45, 11 lis 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry





Daglezja - Pseudotsuga 10:42, 11 lis 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
troszkę podrosły ale potrzeba jeszcze 3-5 sezonów żeby pokazały swoje prawdziwe oblicze
Glauca Pendula..................................................................................Graceful Grace

Działka prawie w Borach Tucholskich 10:37, 11 lis 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
to może bardziej optymistyczny akcent



i dzisiejsza rzeczywistość
szybka sesja zdjęciowa przed poranną kawą





Moja działka na Dębowym Lesie 10:19, 11 lis 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Radziu2013 napisał(a)
Kuchnia jesienna widzę Pieczone dynie...mniam

Bardzo ładne chryzantemy Ta biała aż daje po oczach czystością koloru Piękna jest

Pozdrawiam

W jesiennej kuchni, nie może dla mnie mnie zabraknąć m, dań z dyń.
A grilowane są pyszne .A i pieczone i jakieś dodatki do dań też.
Chryzantem mam już kilka.Fajnie,że kwitną w rożnym czasie.
Ta biała, tak, jest taka subtelna, czysta bez dodatków.
Bo mam jeszcze dwie białawe, ale jedna jest żółtawym kolorkiem.
A druga z delikatnym różem od spodu.
Dziękuję i również pozdrawiam cieplutko, bo pogoda już tak sobie .


Dziś rano przeszłam się po ogrodzie i znałazłam jeszcze kwiat dalijki małej w nagietkach.
Niewykopana, zapomniana, sobie kwitnie,Małe kwiatuszki,zapomniałam o niej na śmierć.Dobrze,że tak mi się przypomina, to za parę dni ją wykopię.Bo tak zostałby i przepadła.

Bukiety 10:17, 11 lis 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Bukiety 10:16, 11 lis 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Sezon 2017 u Hanusi 10:12, 11 lis 2017


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Dziś jest wielkie Święto
czy wszyscy o tym pamiętamy
jak 100 lat temu
na naszej Ziemi armaty grały.

Krew się lała strumieniami
a chłopcy nie wrócili do domu.
Biały Orzeł czuwał nad nami
i przyniósł Wolność każdemu.

ogród z brzozami 10:09, 11 lis 2017


Dołączył: 25 sie 2017
Posty: 23
Do góry
Po ostatnim w tym sezonie koszeniu trawnika. Podlałem drzewa i krzewy. Czekam na zimę












Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies