Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:58, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:57, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry



po ulewie piwonie leżały
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:56, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:55, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry


Po 8 latach zamiast jednej są dwie...


Żylistek w tym roku słabiej bo cięłam wiosną. Musiałam już odmłodzić, a nie zdążyłam w zeszłym roku po kwitnieniu.
To tu- to tam- łopatkę mam ! 13:55, 12 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
LIDKA napisał(a)
Świetne ujęcia dziewczyn wspaniałego ogrodu.
Niektóre miejsca widać pierwszy raz.
Jest co omiatać wzrokiem.


Uczciwie przyznaję, że wszystkie miejsca w ogrodzie były obfocone. Różnice mogą wynikać z przyjęcia innej pozycji podczas robienia zdjęć. Magleska dokonywała cudów. Nie podejrzewałam jej o takie poświęcenie.



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:52, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry
Jaśminowce startowały
W sumie to nie wiem czemu mam tylko dwie sztuki, chyba się poprawię bo jak kwitną robią mega robotę




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:50, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry




Jakieś różniste z ogrodu

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:48, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry

obudziło się jakieś nasionko sprzed 10 lat


To tu- to tam- łopatkę mam ! 13:47, 12 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Helen napisał(a)
Świetny ogród, nieważne przez kogo focony, zawsze wygląda dobrze


Dziękuję Helen. To bardzo pokrzepiające słowa. Też tak myślę, że jego wielką zaletą jest to, że przez cały rok wygląda przyzwoicie, a czasem sprawia niespodziankę i wzlatuje na nieco wyższy poziom.







Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:46, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry


w górnej części brzeziny goździki zastepują tojeści


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:45, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:44, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry

Wprasza się w łąkę czarny bez...

W brzezinie po narcyzach i irysach goździki

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:42, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:41, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:40, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:39, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry
Ta do wykopania
Bo jak urośnie przejścia by nie było




To tu- to tam- łopatkę mam ! 13:38, 12 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
TAR napisał(a)
I ta ogromniasta kępa hosty, wow
Hania jest cudnie.


Trudno jest zrobić dobre zdjęcie w tym ogrodzie, dlatego opinie, że coś pięknie wygląda są wyjątkowo miłe.
Hosty świetnie zniosły długotrwałą suszę, dobrze sobie radzą nawet w suchym cieniu. Dobrze wyglądają tam, gdzie dosyć wcześnie sypałam granulki. Tam, gdzie się spóźniłam, to nieco poturbowały je ślimaki. Podczas przymrozku najbardziej ucierpiały te z największymi białymi plamami.
Pożerają mi jarzmianki!
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 13:37, 12 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89803
Do góry
To lecimy dalej z łąką



To tu- to tam- łopatkę mam ! 13:30, 12 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
LIDKA napisał(a)


Moja szałwia okręgowa purple rain jest podobna.
Zobacz Haniu foty na albamarze a u mnie wstawię fotę mojej . Rano cyknę.


Dostałam od Magleski szałwię okręgową Purple Rain, ale jej ma o wiele mniejsze listki. Dopuszczam taką możliwość, że rok temu zakupiłam szałwię PR i jest jej na tyle dobrze, że osiągnęła ponadnormatywne gabaryty.

To tu- to tam- łopatkę mam ! 13:25, 12 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Joku napisał(a)
Okienko widokowe bardzo gustowne .


Basieksp napisał(a)
Świetnie wygląda to okienko Bardzo ładny widok


Takich okienek jest w ogrodzie kilka. Trzeba się tylko czasem nieco nagimnastykować, żeby zobaczyć "widoczek".







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies