Ładne sadzonki
pytałaś o moją podwójną ...niestety nie zmam nazwy ,kupiona na targu( jeden długi badyl z kwiatkiem) ale żyje już drugi sezon ...wysiałam na jesieni nasiona do warzywnika , wzeszły tylko dwie .Teraz czekam na kwiat ,chyba bedzie podwójny