Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mirkowy ogród (początki) 21:39, 16 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Mirka, zaledwie rzut beretem ode mnie masz działkę i tak wszystko rośnie, a u mnie np. werbena siałaś do gruntu czy do skrzynki i potem flancowałaś.

Bo u mnie wysadzana ze skrzynki i dopiero zalążki kwiatów puszcza tak samo z rudbekią u ciebie już pełny rozkwit a u mnie kwiaty są ale jeszcze pączki tak samo cynie.
Mają najlepszą ziemię, obornik podlewam wszystko jak trzeba.

Floksy, hortensje dopiero kwiatostany wypuszczaja, wszędzie już w pełnym rozkwicie. Co za działka. Tylko mi trawy dobrze rosną bo takie olbrzymy już wyrosły.
U mnie hortensje też kwiatostany dopiero zawiązują.Kwitnie tylko Anabelka ale wiadomo że ona zawsze wcześniej zakwita.
Moja bajka 21:37, 16 lip 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Lecę dalej z cudownym ogrodem Miry - Ogrodowy spektakl trwa
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 21:35, 16 lip 2017


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Warto żyć dla takich chwil





Oj warto, warto. Fajnie że pokazujesz kilka obrazków z wyprawy.
Działeczka, moje małe miejsce na ziemi 21:34, 16 lip 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
jedyny ogórek,wszystkie stoją w miejscu,mamy zimne noce 8 st C




ZIEMNIAKI wiecznie młode mmmm zebrałm juz z 15 kg ,ciekawe co będzie w czasie wykopków hi hi




w związku z pogodą już pora robić zapasy na zimę








Moje małe wielkie marzenie 21:34, 16 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Hortensje do identyfikacji, a byłam przekonana, że to wszystkie Limelight

nr 1




nr 2


nr 3


nr 4

Mirkowy ogród (początki) 21:34, 16 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Pierwsze zbiory


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:32, 16 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Świetna wyprawa Fajnie Was zobaczyć znowu Ogród cudny i coraz więcej w nim koloru


Wiesz drzewa zabierają kolor, ale czas paproci jeszcze przede mną

Coś jeszcze, coś więcej... 21:30, 16 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry
Sebek napisał(a)





Starzec z konwalnikiem - cudne połączenie
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:28, 16 lip 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Posadzone 14 mus iść do sąsiada i poprosić go, żebym mogła mu popielić przy płocie



A to co było przedtem, a raczej co mnie jeszcze czeka
Masakra

Ogrodowe przygody 21:28, 16 lip 2017


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
frezja napisał(a)


I tu jaka piękność te większe kule za berberysem, to..co ??

To pęcherznica
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 21:27, 16 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Ogród średniowieczny i nie tylko 21:27, 16 lip 2017


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry
MarekW napisał(a)
[


Ależ wszystko urosło. Jak się miewa skarpa i niebieska rabata?

Na drugim zdjęciu fragment przy ulicy? Pamiętam że coś tworzyłeś i że tam trudne warunki.
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 21:25, 16 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Działeczka, moje małe miejsce na ziemi 21:25, 16 lip 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
Starszą Krasnalkę wysłałam na kolonie letnia 13-tego ,a już tęsknię
ostatnie machanie

tymczasem z ogrodu nie pada,no może czasami


Lilia ,miała byc biało czarna a jest taka



Liatra








warzywnik
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:24, 16 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
eee_taam napisał(a)
Agatko nikt mi nie powie ze forum nie ma wpływu na nasze decyzje pod twooim wpływem ...a potem Alinki ...kupiłam róze Tomalise ....robiłam dzis objazd szkółek bo cały dzień pada i była taka biudniutka jedna ...wiec wzięłam ..nie planowalam tego zakupu ...ale uznałam ze u mnie wyjdzie na ludzi


Forum, Danusia i my
Dobrze zrobiłaś, ja nie mam sie na co gniewać, a wręcz odrwotnie ta róża mnie zawsze podtrzymuje na duchu po zimach

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 21:23, 16 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Ogród z uśmiechem 21:21, 16 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry
jolanka napisał(a)
Dieter Muller - róża zagadka Jesienny zakup - przepiekna ale kwiaty opadaja po przekwitnięciu w jednej sekundzie Jestem bardzo ciekawa jak bedzie sobie u mnie radziła. Kolor, zapach, wygląd...cudowne wszystko







Przepiękna
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 21:21, 16 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:19, 16 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Agatko, szkoda klona, ja tak straciłam Nigry, właśnie przez chorobę, na przekroju wyglądały podobnie, nawet grzyb huba już na nich rósł.., niektóre perukowce też tak straciłam.... Mimo straty i tak ogród masz piękny. Ożanka i werbena mnie zachwyciły.
Buziaki


Ha, hah..Agnieszko... mimo strat dostrzegłaś moje radości, ja nie dostrzegam ich espansywności..lubię jak te jednoroczne obfitują same i nie muszę ich wysiewać

Niewiarygodnie szkoda mi Twoich Wiśni?...i perukowców..może będzie lepiej

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 21:19, 16 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies