Po kilku pochmurnych dniach jest bardziej fioletowa niz pezy pierwszym kwitnieniu w pelnym sloncu.
----------
...i moja błękitna hortensja ogrodowa z Biedronki. Dwa kwiaty z dnia zakupu przekwitly a teraz wydala nowy. Specjalnie nie podlewalam nawozem do niebieskich i wiem juz, ze u mnie w naturze kwitna na różowo.
Zbyszku witam Cie bardzo serdecznie
dziękuję za odwiedziny w moim ogrodzie
Masz racje rady Danusi są dla mnie bezcenne i staram się je powoli realizować.
Dużo tez czerpie wiedzy z Ogrodowska wiec myślę ze mój ogród za przykładem waszych cudownych ogrodów tez będzie ładny
Ja się tak nie bawię....rok czasu i TAKIE olbrzymie kępy traw porosły! Musisz mieć bardzo dobrą ziemię. Wszystko Ci w ogóle super rośnie
A jak sie nazywa ta na pierwszym zdjęciu?