Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Trawnik na glinie - podłożu gliniastym, glebie twardej, zbitej 10:18, 10 lip 2016

Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 11
Do góry
No to nawet dziś mogę podjechać po Orcane i psikam. A poniżej jak ogród wygląda.




Ukojenie 10:18, 10 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
...i jeżówki:

- moja od lat niezawodna pierwsza i samosiejka:



- kupiona w zeszlym roku jako czerwowa - pierwsze kwitnienie:



------------

Mieczyki Florentina:



Ukojenie 10:15, 10 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Dzis na różowo:

- nowy kwiat blue rapsody 2kwitnienie:



Po kilku pochmurnych dniach jest bardziej fioletowa niz pezy pierwszym kwitnieniu w pelnym sloncu.

----------

...i moja błękitna hortensja ogrodowa z Biedronki. Dwa kwiaty z dnia zakupu przekwitly a teraz wydala nowy. Specjalnie nie podlewalam nawozem do niebieskich i wiem juz, ze u mnie w naturze kwitna na różowo.



Anulajda w raju 10:10, 10 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Bluszcz szaleje pod domem i na drewutni
mam nadzieję że uda mi się okiełznać go w przyszłości
Ogród zielonej AniaK 10:06, 10 lip 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 738
Do góry
Zbyszku witam Cie bardzo serdecznie
dziękuję za odwiedziny w moim ogrodzie
Masz racje rady Danusi są dla mnie bezcenne i staram się je powoli realizować.
Dużo tez czerpie wiedzy z Ogrodowska wiec myślę ze mój ogród za przykładem waszych cudownych ogrodów tez będzie ładny

Pozdrawiam o milej niedzieli życzę
Anulajda w raju 10:00, 10 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Mariatheresia dzisiejsza i jeżówki
U Matki... 09:57, 10 lip 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Do góry
Matka napisał(a)
a i brzozowo anabelkowy zagajnik mi rośnie



Witam. Fajne te foteliki. Gdzie je dostałaś?
Ogród zielonej AniaK 09:55, 10 lip 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 738
Do góry
Witam z mojego słonecznego ogrodu
Anulajda w raju 09:54, 10 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Burgundy Ice pod hortensjami


I pod trawami
W basiowie - kiedyś tu będzie ogród... 09:51, 10 lip 2016


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Do góry




Czasem słońce czasem deszcz 09:43, 10 lip 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Do góry
więc to już będzie koniec zdjęć
Skarbonkowy ogródek 09:38, 10 lip 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Do góry
Alis, wstawiam zbliżenie trawki.

Czy ktoś może pomoc w identyfikacji?

Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń? 09:38, 10 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
L00zak napisał(a)

Ja się tak nie bawię....rok czasu i TAKIE olbrzymie kępy traw porosły! Musisz mieć bardzo dobrą ziemię. Wszystko Ci w ogóle super rośnie
A jak sie nazywa ta na pierwszym zdjęciu?
Moja codzienność - ogród Oli 09:35, 10 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry





Moja codzienność - ogród Oli 09:35, 10 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry





Moja codzienność - ogród Oli 09:34, 10 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry








Moja codzienność - ogród Oli 09:34, 10 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry






Moja codzienność - ogród Oli 09:33, 10 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry






Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 09:33, 10 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Dzien Dobry



Czasem słońce czasem deszcz 09:32, 10 lip 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Do góry

ten trójkąt na zdjęciu to kawałek trampoliny, zawsze coś niepożądanego wejdzie w kadr
a gdzie jeżówki?? zapomniałam o nich?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies