Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Sensoryczny w Muszynie 16:54, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry




Ogród Sensoryczny w Muszynie 16:52, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:50, 07 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry



ta różowa różyczka listki ma całe w dziurkach.....muszę czymś popsikać
Ogród Sensoryczny w Muszynie 16:50, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry




Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:49, 07 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Pięknie wypielęgnowany ogród, zdjęcia bajkowe. New Dawn też mam i sprzątania po niej jest sporo, przekwitłe kwiatostany mam już pościnane. W ubiegłym roku byłam z niej bardzo nie zadowolona, za to w tym roku znów wkupiła się w moje łaski.Przy altanie wszystkie róże mam z tych śmiecących na maksa.
Więcej zdrowia i sił życzę


Dorotko ja jeszcze wszystkich kwiatostanów nie usunęłam, bo po prostu nie dostanę się do nich, New Down jak zawkita to jest bajeczna

Moje prawie białe, nie ma chyba prawdziwie białych liliowców, jeden jest od Ciebie




sadziec konopiasty i pysznogłówka
Ogród Sensoryczny w Muszynie 16:47, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 16:46, 07 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
na prawo patrz, na lewo patrz.....


......a w środku rośnie trawka.....
i Leonardo od Agi......

......tam dalej róża zagadka.....
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:46, 07 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)


nie moge sie doczekać az one u Ciebie zakwitną

I u siebie stworzyłam mini wrzosowisko na skarpie przy tarasie,ale u Ciebie to bedzie widok zwielokrotniony



Wrzosowiska zawsze mnie ujmowały więc są i u mnie, zakwitną już wkrótce


Ogród Sensoryczny w Muszynie 16:45, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry



Roztoczańskie klimaty 16:45, 07 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Do góry
Zeta napisał(a)

Buksy i Hortki piękne ogólnie ogród w uporządkowanej formie, wszystko posiada ład i skład, pozdrawiam
Ogród Sensoryczny w Muszynie 16:43, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry




Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:43, 07 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
BASIA8 napisał(a)
Hej Aganiu Czytam że Dziewczynki się do Ciebie wybierają - super fajnie.
Buziaki.

Bardzo się cieszę z odwiedzinek




Buziak
Ogród Sensoryczny w Muszynie 16:41, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry



Ogród Sensoryczny w Muszynie 16:39, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry




Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:39, 07 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
wrobelki napisał(a)
Po podglądałam to i witam się w Twoim ogrodzie. Śliczności u Ciebie będę podglądać częściej

O cześć, fajnie, przywitać nową ogrodniczkę z małopolski...zapraszam na zaglądanie do mojego ogrodu

Na przywitanie
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 16:38, 07 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
kasiek napisał(a)
O jak dobrze że zdrowie Ci wraca i siły - zreszta po efektach widać - jest pieknie!


To nie do końca moja zasługa, eM wspiera mnie dzielnie, ja sobie tylko plewię, przycinam i sprzątam, i focę, ale leżaczki się nudzą


Ogród Sensoryczny w Muszynie 16:37, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry



Ogródek Iwony II 16:35, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Potem zwiedziliśmy Ogród Zmysłów w Muszynie. Niestety, tam przegonił nas spory deszcz i burza, więc ja byłam ostatnią osobą, która opuściła ten ogród :




Więcej fotek będzie tutaj:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/3861-ogrod-sensoryczny-w-muszynie?page=3
Ogródek Iwony II 16:35, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Drugiego dnia wyjechaliśmy zwiedzać ogrody do Muszyny i na Jaworzynę.

Część osób zdobyła górę pieszo w jedną i drugą stronę.Ja nie dałam rady. Z drugą częścią osób wjechaliśmy na górę wagonikami i tam miło spędziliśmy czas:



Ogród Sensoryczny w Muszynie 16:34, 07 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Ja byłam kilka dni temu w tym ogrodzie. Rośliny się rozrosły, niestety deszcz i burza nie pozwoliły mi pobyć tam zbyt długo. Czasami miałam wrażenie, ze rabaty pozbawione są opieki, przerastały zielskiem, mata położona między roślinami wystawała odkryta, czasami rośliny wolały o wodę, hosty przypaliło na słońcu, ale same nasadzenia i architektura dość ciekawa:



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies