Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mirkowy ogród (początki) 08:18, 04 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Mój ogród pod lasem 08:15, 04 lip 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
W końcu hortensje wzięły się do roboty i zrobiło się kolorowo w ogrodzie
Oglądam wasze ogrody i widze ,że już u Was kwitna jeżówki...moje jeszcze nie,ale mam nadzieję ,że wkrótce

Ogrodowa przygoda Łukasza :) 08:14, 04 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Luki napisał(a)


przepiękna jest ta rabata...kulki przycięte mistrzowsko...zdradzisz tajemnicę cięcia?...tzn. jakimi nożycami tniesz?...zaczynasz od góry czy od boków?....no i jaki termin i pogodę wybierasz?....bo moje koślawce po cieciu słońce trochę wychłostało....pozdr...i podziwiam za niesamowitą pasję i chęć kreowania pięknego otoczenia, i to już nie tylko wokół siebie, bo widziałam metamorfozę ogrodu siostry...pięknie wyszło
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 08:11, 04 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Pozdrawiam
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 08:09, 04 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry

Może ktoś wie dlaczego jedna Umbra (po prawej) może mi się odchylać od pionu? obie sadzone w ubiegłym roku w jednym terminie, paliki są, stanowisko to samo, pielęgnacja też, ta po lewej prościutko a ta po prawej ciągle ucieka w prawo....
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 08:06, 04 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry

Ogród z rzeźbą 08:05, 04 lip 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry







Przepiekne te Twoje róże.I te zestawienia, eh...chyba wykopię swoje.
W ogóle wszystko zapiera dech
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 07:52, 04 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry


Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 07:51, 04 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
hortensje


Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 07:49, 04 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 07:46, 04 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Jeszcze kilka fotek Pilgrima, bo znowu kwitnie i jest cały zapączkowany )



Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 07:35, 04 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
babka napisał(a)
Hortensji nadszedł czas







Pięknie
Bardzo zadbany ogród masz...


babka napisał(a)

..... czy zdołają się utrzymać jak będa miały ograniczoną możliwość owijania pedów


Róże nie owijają się w okół podpór. Musisz sama mocować, więc to Ty decydujesz jak je poprowadzić. Gałązki najlepiej prowadzić pod skosem, w miarę poziomo, wtedy wolniej krążą soki i róże lepiej kwitną na całej wysokości krzewu. Najlepiej i najdokładniej wiosną się mocuje, jak liście opadną lepiej widać pędy. Potem trzeba to robić w miarę na bieżąco
Już nie mogę się doczekać widoków
macham
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 07:31, 04 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
jolanka napisał(a)
Z jaką różą masz clematisa Błękitny Anioł? Ślicznie to wygląda
A tak w ogóle to ja sie tak nie bawię, zdjęcia są super i mnie zazdrość zżera Oooo


Dziękuję Jolanka te ładniejsze foty robi mój M. )
Clematis Błękitny Anioł rośnie przy róży The Pilgrim. Przesadzać już nie będę, ale ten niebieski kolorek mógłby być mocniejszy do tej róży, chociaż tak też może być )))

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 07:25, 04 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
goska napisał(a)
Twoje polaczenie lawendy z rozem cudne...co to sa za rozowe kwiatki w tle?? Jestem zakochana w lawendzie i moglabym miec ja doslownie wszedzie


Różowe kwiatki to ostrogowiec mam różowy, a chciałabym mieć biały ))
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 07:03, 04 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Czarny tulipan - iglaki24.pl
Kasja 83- wg mnie niedobory wody, napisałam u Ciebie
Juzia - nie stosuje, w ogrodzie stsosuje wyłacznie rozwiazania ekspresowe, wiec baldego pojęcia nie mam.Co bys nie wlała do pojemniczka, to mozesz rozcieńczyć jesli sie boisz ze będzie za wysokie stężenie
Margaret - u mnie wszystkie hortensje piękni zapączkowane, nawet te ktore były sadozne jesienia. W czasie suszy latałam z konewka i je podlewałam. Pytanie czy nawoziłaś hortensje bo one są bardzo zarłoczne.
Monteverde - dostosowuje sie z brakiem zdjęc do standardu forum Gdzie bym nie weszła tylko słowo pisane Ulewne deszcze i ślinę wiatry powykladaly mimliciel, częśc jezowek połamana, ostrózki eh. Ale to lrzeciez standard i wcale sie tym nie martwie. Co będzie mocne i odporne na moej warunki atmosferyczne to zostanie, reszte wyciepie. Absolutnie sie juz takimi ekscesami pogodowymi nie przejmuję
Jolanka i róze i jezówki sa niemal przez cały sezon, z miesięczna przerwą dla róż.





I rzeczone ostrózki.... Została jedna po deszczach...

Ogród z rzeźbą 07:00, 04 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Zana napisał(a)
I wracamy do tawułek (nie wiem czy za tydzień jeszcze będą albo czy ja będę więc zafociłam aż do zanudzenia):







no i przez ciebie chyba pojade i kupie jeszcze ze 2 chociaz...ciezko juz upchnac
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 06:55, 04 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Zdjecia bez komentarzy będa, bo nie mam czasu ani na igród ani na forum. Sytaucja zmieni sie dopiero w II połowie lipca





Ogród Małej Mi - sezon 2016 06:55, 04 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
yolka napisał(a)
Dzień dobry w nowym dniu

Dzień dobry...... znów poniedziałek..
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies