W pąku była środkiem różowawa, po rozkwitnięciu taka jak widzisz, a na koniec zbielała, niestety obcięłam dziś i wyrzuciłam. Ale liście jasne, a nie ciemne tak jak edenki z R(mam dwie) i zastanawiam się które są prawdziwe. Nie potrafie po tej fotce rozpoznac czy to Edenka czy nie Ale pilnuj ja, napewno pokaze nastepny kwiat i wtedy ja przydybiemy
Nigdy nie mialam czysto bialej edenki, ona ma rozne kolory w roznych fazach ale nie czysta biel
piaskownica stała się rabatą
No cos Ty, fajnie ze mozemy wymieniac swoje doswiadczenia i pytac Moje edenki maja ciemne liscie, jutro zrobie fotke Pokaz swoja roze, porownamy i pomyslimy razem