Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Sylwii od początku cz.II 22:38, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry






Bawarka 22:37, 03 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Urszulla napisał(a)


W pąku była środkiem różowawa, po rozkwitnięciu taka jak widzisz, a na koniec zbielała, niestety obcięłam dziś i wyrzuciłam. Ale liście jasne, a nie ciemne tak jak edenki z R(mam dwie) i zastanawiam się które są prawdziwe.


Nie potrafie po tej fotce rozpoznac czy to Edenka czy nie Ale pilnuj ja, napewno pokaze nastepny kwiat i wtedy ja przydybiemy


Ogród Sylwii od początku cz.II 22:37, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry






Bawarka 22:37, 03 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Do góry
Kasiek napisał(a)


Nigdy nie mialam czysto bialej edenki, ona ma rozne kolory w roznych fazach ale nie czysta biel





Ale ona ładna...
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:36, 03 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
cudne lilie


ta prześliczna
Ogród Sylwii od początku cz.II 22:35, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry






Ogród Sylwii od początku cz.II 22:34, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry




Ogród Sylwii od początku cz.II 22:32, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry






Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:32, 03 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Bardzo ciekawie zaplanowany ogródeczek

pomysł na ogórki godny zgapienia

gigantka róża, a w całym ogrodzie pełno róż
Ogród Sylwii od początku cz.II 22:31, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry





Ogród z rzeźbą 22:31, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
I wracamy do tawułek (nie wiem czy za tydzień jeszcze będą albo czy ja będę więc zafociłam aż do zanudzenia):





Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:30, 03 lip 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
piaskownica stała się rabatą

moja piaskownica też pełni rolę przechowalnika
Ogród Sylwii od początku cz.II 22:29, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry




Ogród Sylwii od początku cz.II 22:28, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:27, 03 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
pięknie skomponowane kąciki


wrzosy olbrzymie

Ogród Sylwii od początku cz.II 22:26, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry




Ogród Sylwii od początku cz.II 22:25, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry




Ogród Sylwii od początku cz.II 22:24, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry




Bawarka 22:23, 03 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Kasiek napisał(a)


No cos Ty, fajnie ze mozemy wymieniac swoje doswiadczenia i pytac
Moje edenki maja ciemne liscie, jutro zrobie fotke
Pokaz swoja roze, porownamy i pomyslimy razem


W pąku była środkiem różowawa, po rozkwitnięciu taka jak widzisz, a na koniec zbielała, niestety obcięłam dziś i wyrzuciłam. Ale liście jasne, a nie ciemne tak jak edenki z R(mam dwie) i zastanawiam się które są prawdziwe.





Ogród z rzeźbą 22:23, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Obiektyw trochę w inną stronę:





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies