Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój mały ogródeczek :) 18:16, 16 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
agnieszka_malysa napisał(a)
Trochę jeszcze czeka na swoje doniczki

No i jeszcze sa takie co wogole nie były pikowane

Ja Cie nie moge ! ale ty masz cierpliwość ,ja sie chyba nie nadaje do tych wysiewów ,u mnie sama pleśń na groszku pachnącym z reszta na hortkach tez -załamka!
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:16, 16 kwi 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry

Owady dostały nowy hotel, poprzedni zniszczyły sójki.
Hortensjada 18:13, 16 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
bozga napisał(a)


U mojej dzisiaj się juz pierwsze otworzyły


no pieknie ,moja jeszcze daleko w tyle czekam cierpliwie
W cieniu - zacieniona 18:11, 16 kwi 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry


...Złoto ogrodnika...to co najbardziej nas cieszy...

Dzisiaj kwasolubne otrzymały kołderkę...z przekompostowanych liści bukowych z końskim obornikiem....20 takich wiaderek...
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:10, 16 kwi 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 18:09, 16 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Mahonie grają...właśnie leje




Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:03, 16 kwi 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Wybrałam się dzisiaj po magnolię Susan, ale serce skradła mi inna piekność
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek 18:02, 16 kwi 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Do góry
Trzmieliny i żagwin mają teraz takie żywe kolory
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 18:02, 16 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Kacha123 napisał(a)
Wpadłam się podelektować. Lubię te wiosenne "przeglądy" u Ciebie. Magnolie są cudne

Cudownie było dzisiaj, pogoda dopisała magnolie przygasają, na tle drzew owocowych


właśnie burza przyszła, rozlało się pewnie to są ostanie foty z magnoliami już
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek 17:59, 16 kwi 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Do góry
Niezapominajki już pokazują niebieskie oczka

Jedna amanogawa ma duuużo pąków dwie pozostałe mniej

Róże na pniu pięknie puszczają listki

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:57, 16 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Kasik napisał(a)
Wieki u Ciebie nic nie pisałam (choć podglądałam ). Nie nadrobię wszystkiego i nie opiszę wielu rzeczy, ale czas magnolii to Twój czas i magnoliowy pokaz oglądać chce się. Inwersa -piękny, aż zazdraszczam mój jeszcze potrzebuje paru lat.

Aguś - Buziak

Kasiu witaj moja kochana...czasu na ogrodowisko coraz mniej, dla ogrodu więcej, a netu korzystam jak mnie dopuszczą do sprzętu
Magnolie podziwiam cały czas i focę, żeby mieć tą chwilę zatrzymaną w kadrze

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 17:56, 16 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
jazzy napisał(a)

Irenka, to świetna wiadomość! Jak zakwitnie, to chyba będę spała obok niej
U mnie też pada. Właściwie zaczęło padać jak tylko wyszłam do ogrodu
A tyle chciałam dziś zrobić...
A klon to shirasawy 'Jordan', choc na etykiecie stało "klon japoński 'Jordan'.
Buziaki!



To ja go mam
Moj nie wiem czy zyje, bo daleko mu do twojego, ale cosik widac z pakow, to moze nie stracę go.
Te kulki w trawie czad! Dawno nie widzialam na forum czegos tak oryginalnego
I trawke mamy super przez deszcze. Anglia a w Polsce?; )
Ogród Małej Mi - sezon 2016 17:52, 16 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Nareszcie wiosna, ale brzydka wiosna.. u mnie pada prawie codziennie i jest zimno.. nawet nie ma jak pocieszyć się tą wiosną. Krokusy chyba ze 2 razy tylko rozchyliły płatki do słoneczka.. tulipany z mokra już gniją..
Zima do niczego i wiosna do niczego
Wczoraj chwilę ładnie było, ale popołudniu już deszcz, dziś pochmurno.. nawet nie mam ochoty iść do ogrodu.. za zimno i za mokro ..
A MOGŁO BYĆ TAK PIEKNIE


Mam tak samo, ale zapachy czuc. Mam angielska pogodę, mialam siac, deszcz przegonił i w deszczu było koszenie.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:51, 16 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
A co planujecie z nimi zrobić ?

Podwiązujemy do balkonu...ale ja już jestem za wycięciem, problem wcześniej czy później sam się rozwiąże


Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek 17:49, 16 kwi 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Do góry
Migdałek zaraz bujnie kwiatkami, graby prostują listki
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek 17:46, 16 kwi 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Do góry
Przed deszczem

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:45, 16 kwi 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Katkak napisał(a)

W razie w i ja będę trzymać

Dzisiaj było wiązanie i cięcie, ale nie jest efektownie, drabinę sobie odpuściłam

Skąpana w słońcu 17:41, 16 kwi 2016


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13049
Do góry





Skąpana w słońcu 17:36, 16 kwi 2016


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13049
Do góry
Uff, róże prawie posadzone

U nas ciągle pada, pogoda w kratkę i nie bardzo nacieszyłam się sasankami, już przekwitają umęczone deszczem. Zaczynają tulipanki




Zeszłoroczne sasanki







Kiełkują kolejne sasanki




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies