Cudownie było dzisiaj, pogoda dopisała magnolie przygasają, na tle drzew owocowych
właśnie burza przyszła, rozlało się pewnie to są ostanie foty z magnoliami już
Kasiu witaj moja kochana...czasu na ogrodowisko coraz mniej, dla ogrodu więcej, a netu korzystam jak mnie dopuszczą do sprzętu
Magnolie podziwiam cały czas i focę, żeby mieć tą chwilę zatrzymaną w kadrze
To ja go mam
Moj nie wiem czy zyje, bo daleko mu do twojego, ale cosik widac z pakow, to moze nie stracę go.
Te kulki w trawie czad! Dawno nie widzialam na forum czegos tak oryginalnego
I trawke mamy super przez deszcze. Anglia a w Polsce?; )