Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Na Łowieckiej 23:28, 15 kwi 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
inag napisał(a)

To wiśnia Kiku - shidare zakura. Na razie w pąkach. Za chwilę zakwitnie tak:



Następna piękność...dzisiaj oglądałam na A. Wymiarowo fajna, bo tylko do 2 metrów i nie trzeba formować...zgadza się ?
Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 23:28, 15 kwi 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
Kochane jesteście
Cisza bo weny i czasu brak Niestety Ilonko jeszcze nic nie maluję, nawet szafek kuchennych nie ruszyłam a miałam ale dziś się zmusiłam i troszkę w ogródku popracowałam

Dosadziłam trawki, liczę się z krytyką
Nie wiem czy dobrze ale wymyśliłam sobie by turzyc nie sadzić w równym rządku ale "otulić" nimi kulki. Czy będzie im za ciasno, jak myślicie ?
(doniczki z tyłu to jeżówki a po środku hortensja)








Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 23:22, 15 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
A to mój wiosenny misz masz

Niestety hiacynty pod wpływem deszczu i ciężaru wilgoci mocno się pokładły. Dzisiaj część z nich już dostała wsparcie

Muszę to jakoś uporządkować
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:10, 15 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 23:10, 15 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
siakowa napisał(a)

Ale masz ładnie
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:09, 15 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Tak wyszło



Ogród Małej Mi - sezon 2016 23:06, 15 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dobranoc moim gościom...
Co z tym ogródeczkiem począć 23:05, 15 kwi 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Juziek tu rosną ID sadzone jesienią, ich pierwsza zima u mnie.
Z tych dużych dzieliłam na rabatę z tujkami

Ogród Małej Mi - sezon 2016 23:05, 15 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Czereśnia kwitnie...


Truskawki też.. ale w szklarnii


Pora przekopać warzywnik i szklarnię. . .. chyba wyciepie tam ogórki i pomidory.. nie mam kiedy ich podlewać

Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:03, 15 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ogród Małej Mi - sezon 2016 23:03, 15 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Wiosna.... wyszłam dziś do ogrodu..a tu wiosna.. wyszłam na spokojnie.. i przeżyłam szok.. .. trawa do ksenia.. wszytko wybujało ,dużo przekwitło.. Przez tydzień udało mi się wypaść na 2 minuty z aparatem.. nawet nie miałam kiedy sobie spojrzeć co w trawi piszczy.
Niestety już pada deszcz.. może jutro przestanie.. za 2 godzinki bym wypadła do ogrodu.. a tam nie wiadomo w co ręce włożyć


Komp muli... pora iść spać .. nie będę walczyć z internetem
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 23:03, 15 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
zachwyciły mnie swoją bujnością stokrotki

niebieszczą się już szafirki

i korony cesarskie

Co z tym ogródeczkiem począć 23:01, 15 kwi 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Beaciu mam takie ujęcie tej rabaty
Myślisz że ta sasleria dobrze by na tym pasku wyglądała?



Teraz w nóżkach mają ID
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:01, 15 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry

tawułki już takie


Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:56, 15 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:53, 15 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry

takie sobie na granicy ukopałam do łąki kwietnej

em kładł cegłę na obwodzie grabowego żywopłotu

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 22:50, 15 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
Pierwsze tulipany w tym roku

W cieniu - zacieniona 22:50, 15 kwi 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
mira napisał(a)


piękne porosły, ja nasionka dopiero dostanę
jak długo czasu trzeba było żeby takie urosły
co przykrywasz tymi butlami?
Siałam pod koniec lutego...butlami przykrywam patyki hortensji.
Z południa Polski - ogród Marzeny 22:50, 15 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Do góry
No i powoli zaczynam działać z rabatą w rogu. Tył nie dokończony, ponieważ trzeba tam jakiś żywopłot posadzić (nie tuje, nie cisy... Może graby ale jakoś nie jestem do końca przekonana - do przemyślenia. Podoba mi się pęcherznica ta zielona ale nie wiem czy tu pasuje):

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:50, 15 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry

widok z ławeczki brzozowej w każdą stronę siedząc na niej


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies