Ogród z pergolą
12:17, 09 kwi 2016
Mirelka ja je w wodzie trzymałam od środy ale tylko dlatego ze nie miałam czasu wsadzić.
w wodzie trzymam moje polar bear, juz chyba z miesiąc i jeszcze korzonków nie puściły, dlatego tamte patyki od bozgi robię metodą wsadzania do ziemi. zobaczę co skuteczniejsze
a jesli chodzi o tuje danica to koncepcja sie zmieniła
jak je wsadzałam to chciałam jak u borbetki ale potem nie wiedziałam co miałoby byc za nimi. zaczęłam przeglądać forum, polubiłam sie z pinterestem i wspólnie z Iwoną i jazzy zrobiłyśmy nowy projekt frontu
będą w miejsce tych kulek graby f.f. w skarpetach z bukszpanu, po miedzy nimi ice dance a za hortki i gracek 
gdzieś na wątku w okolicach chyba lutego było wielkie planowanie
w wodzie trzymam moje polar bear, juz chyba z miesiąc i jeszcze korzonków nie puściły, dlatego tamte patyki od bozgi robię metodą wsadzania do ziemi. zobaczę co skuteczniejsze
a jesli chodzi o tuje danica to koncepcja sie zmieniła
gdzieś na wątku w okolicach chyba lutego było wielkie planowanie