Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 11:59, 09 kwi 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
I moja wielka miłosc ktora nie minie


Milego weekendu
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 11:59, 09 kwi 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
Rewolucja i wyciaganie kolejnej porcji szmaty ktora przy sadzeniu sukcesywnie wyciągam spod kamykow
I stipa sie naswietla

Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 11:57, 09 kwi 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
Ciemierniki dostaly mieszkanko, jestbtam jeszcze ice dance mam nadzieje ze szybko zarosniemi bedzie sie przenikac z ciemiernikami
Rozpoznawanie roślin jednorocznych 11:57, 09 kwi 2016

Dołączył: 09 kwi 2016
Posty: 2
Do góry
Witam,

wyrosło mi coś takiego?

Co to może byc?
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 11:57, 09 kwi 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
Szalwia i przetaczniki i wylaza szafirki i niektore stipy zyja
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 11:56, 09 kwi 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
Grujeczniki


Grusze widac ze w pierwszej przewodnik padl i co teraz ???????


Problemy z tujami 11:54, 09 kwi 2016

Dołączył: 09 kwi 2016
Posty: 2
Do góry

Witam,

od pewnego czasu na mojej thuji na pniu widać coś takiego...

Co to może być??
Ogród Ani :) 11:53, 09 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
Witaj Weroniko u mnie

Kasiu, Żon już zmienia zdanie odnośnie ogrodu Wczoraj trochę podziałał jak byłam w pracy a po moim powrocie stwierdził, że te tuje szmaragd na tyły działki to jednak nie do końca mu się widzą :0, bo on zajrzał do jednej tui (zajrzał do tui Danika, mamy 3 sztuki) i one strasznie będą śmiecić
No ale ja temu Panu już to tłumacze odkąd przeczytałam co Toszka napisała, ale jakoś nie dociera Trzeba samemu się przekonać

Kasiu druga, już jestem zadowolona, drżę teraz tylko o to aby się przyjęły

Joasiu a zgapiaj do woli Ja Ci będę kibicować. A myślisz, że co ja na forum robię? hi hi

Dopadła mnie mania kulek, dziś sobie kupiłam takie trzy



A tu cztery cisy zadołowane. Pada u nas już od wczoraj Super Napiją się do woli


Mój ogród pod górkę... 11:45, 09 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Kacha123 napisał(a)
Dostałam takie coś:


Na metce pisze: Betula Aurea Nana. Ma podobno pokrojem być jak Youngii.
I mam pełno wątpliwości, co z tego wyrośnie. Żółtawa jest, to pewnie będzie aurea, listki zapowiadają się większe, więc to chyba nie nana. A pokrój? Te gałęzie, które idą w dół były ewidentnie formowane, jedna nawet nadłamana, ale zaleczona. I co to wyrośnie?




szalenstwo Kaska ) bedzie urocza a co ma byc )))
Ogród z pergolą 11:42, 09 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
więc tak.. wyjęłam żurawkę. piękna..o co tej Reni chodzi

grzebę paluchami, rozrywam korzonki..nic

znalazlam jakąś kulkę...no to grzebę dalej..
grzebę......................i........................
ale sie wku..................

co teraz????????
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 11:37, 09 kwi 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
Wczoraj przytachalam takie zdobycze jedne zakupione drugie wykopane u rodzicow



I to mam nadzieje ze zawilce a nie pietruszka bo obok warzywnik
Ogród, mydło i powidło. 11:35, 09 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Kasya napisał(a)
cytrynowo-żółty clematis Stolwijk Gold - niedługo zakwitnie ...

a masz jeszcze jakies jego fotki ?





Ogród z pergolą 11:27, 09 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
a teraz moja szkółka hortensji, jak to robiłam
przygotowanie terenu. za tujami wzruszyłam ziemię, dziurki

ukorzeniacz

i gotowe prościzna tylko plecy bolą

Lawendowy zawrót głowy 11:27, 09 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry



to sa tuje kupione w marcu i stoja te ktore sie zozłaża sa na poczatku szpaleru buuu

tutaj mam słoneczko do 14 tej i musze cos tu zasadzic post wyzej
Ogród z pergolą 11:25, 09 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
a teraz prośba, pełno mam w trawniku takiego chwastu wiecie co to?wystarczy kosić i wypiele czy to wieloletni i trzeba chemii?
Ogród z pergolą 11:24, 09 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
i ostatnie prezenty, mają sie u mnie dobrze bo wciąż pada
ice dance od Krys

kocimiętka od Jankosi

rozchodnik od Krys

rozchodnik od Ewy004

jeszcze raz strasznie Wam dziękuje dziewczyny
Ogród z pergolą 11:20, 09 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
różyczki ruszają
na tej pierwszej widać (dla Iwonki) jak rusza przycięta przy samej podkładce prawie, taki czarny pęd był i odbiła
Ogród Małej Mi - sezon 2016 11:19, 09 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
dajana napisał(a)
Aniu czas odebrać Serby proszę ,moje są zdrowe wszystkie i naprawdę ładne .Za chwile będą miały przyrosty i znowu nie wykopiemy .Musze je wykopać bo podbudowuję skarpę kamieniem To już budowla mała, a potem już ich nie ruszę. Nie będzie jak podejść do nich Kiedy możesz po nie przyjechać ? czas nagli Aniu, a ja muszę je wykopać bo niczego nie mogę zrobic. Co ty na to?


Jak już mowa o prezentach...

Danusiu już są u mnie, chociaż pada to bierzemy się za wywalanie chorych jodeł i posadzimy Serby..są piękne Muszę podmienić najgorsze, póki nie jest wymagana zgoda na wycinkę. Danusia spadłaś mi z nieba... nie wiem jak się odwdzięczę..
Dostałam je za darmo!!!!!
Danusia jesteś jak anioł.. wszytkie Danusie to super kobiety.. nie znam żadnej która byłaby inna.. moja Mama też Danusia

Przyjechał synuś lecimy do sadzenia..


I dlatego wysyłam wszystkim moje roślinki, bo dobro do człowieka wraca Danuś niech ci wróci w 10000kroć.
Ogród z pergolą 11:16, 09 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
tutaj rodki z drugiej strony frontu, one na szczęście nie do przesadzenia bo zgodnie z projektem Iwony miały być 3 metry od kostki i są uff...

ta żurawka chyba żyje?tutaj żwirek dla Edyty widać

bo ta to spleśniała jakaś była, wyczyściłam i zostawiłam niewiem czy coś z niej będzie?

i moje rozplenice albo śpią albo nie żyją

Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 11:13, 09 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
Doorenbosy posadzone, za nimi derenie......jeszcze funkie będą w nóżkach......
Widok kwitnących śliwowiśni.....Nigra....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies