Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "gardenarium"

Zimozielony ogród przy białym domu 15:19, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Oczywiście, że nie śmieci tak, ma większe liście też.
Zimozielony ogród przy białym domu 15:09, 10 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Gardenarium napisał(a)

A gdzie prowadzą te schodki


Schodki? na dół, do pomieszczeń dodatkowych w podpiwniczeniu. Są tam okna we wgłębnikach.
a Bo nie widać było zastanawiałem się prowadzą bo ścieżki tez nie było widać teraz już wiem ))
Zimozielony ogród przy białym domu 15:05, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
magos napisał(a)
Śledzę z zapartym tchem, ale przeoczyłam- co to za brzózki?


"Fascination" - pomarańczowe przetchlinki.
Zimozielony ogród przy białym domu 15:04, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kondzio napisał(a)
A gdzie prowadzą te schodki


Schodki? na dół, do pomieszczeń dodatkowych w podpiwniczeniu. Są tam okna we wgłębnikach.
Zimozielony ogród przy białym domu 15:03, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Świerki są serbskie i będą sobie rosły, a jak będą przeszkadzały to do cięcia - jak u mnie. Mają stworzyć szczelny szpaler i wysoki.
Zimozielony ogród przy białym domu 14:56, 10 wrz 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Tyły




A mnie zaintrygowały te świerki
Czy to duże drzewa? i że posadzone tak blisko płotu...
Danusiu jak je prowadzisz gdy urosną? Thuje to wiadomo, ale świerki, to bardzo ciekawe rozwiązanie
Kubusiowo 14:37, 10 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Gardenarium napisał(a)
No, fajnie...bardzo nawet, zupełnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

Całkiem dumna jestem



Normalnie mniód na moje serce
Kubusiowo 14:33, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
No, fajnie...bardzo nawet, zupełnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

Całkiem dumna jestem
Zimozielony ogród przy białym domu 14:31, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Ktoś pojechał po świerka Będzie on rósł (świerk) w rogu za placykiem, kiedyś zostanie podkrzesany pień nad altanę.
Zimozielony ogród przy białym domu 14:29, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Jutro trawnik
Zimozielony ogród przy białym domu 14:28, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Piasek, piasek, piasek



Czy aby tak będzie dobrze, szefowa chodź tutaj



Poczekamy

Zimozielony ogród przy białym domu 14:26, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Na wesoło - ćwiczenia jogi





Zimozielony ogród przy białym domu 14:26, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Zimozielony ogród przy białym domu 14:24, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Zamontowane krany czerpalne



Już leci woda


Zimozielony ogród przy białym domu 14:23, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Zimozielony ogród przy białym domu 14:22, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Tyły



Zabawa w piasku



Zimozielony ogród przy białym domu 14:22, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Chopin kwitnie





Zimozielony ogród przy białym domu 14:20, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Witek wytycza środek elementu wodnego



A Zdzisław przekopuje cosik, chyba kabel do reflektorka



Zimozielony ogród przy białym domu 14:18, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dzisiaj sprawy techniczne na wokandzie, placyk



i takie tam...



Boki, leży już siatka w rolkach

Kubusiowo 14:10, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Gazety i kamienie super, zrobi się Joanka nie była?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies