Zimozielony ogród przy białym domu
21:00, 04 wrz 2012
Ja daję lekko, nadmieniam tylko lekko kwaśną, tej kwaśnej jest mniej w mieszance.
Buki w naturze rosną na glebach o odczynie obojętnym, słabo kwaśnym lub zasadowym, także na glebach wapiennych, Mnie uczono, że lepiej dać lekko kwaśną. Musi być żyzna
stąd tyle próchnicy.
Buki w naturze rosną na glebach o odczynie obojętnym, słabo kwaśnym lub zasadowym, także na glebach wapiennych, Mnie uczono, że lepiej dać lekko kwaśną. Musi być żyzna