Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogródek Iwony 18:16, 28 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Pieknie u Ciebie swieta bez pradu niezapomniane zapewne swiece łacza pozdrawiam i zazdroszcze takich pieknych widoków

Jolu, e-Ma rodzina na miejscu mieszka, więc te święta spędziliśmy w większym gronie. Codziennie u kogoś innego się spotykaliśmy. Szkoda tylko, że moje rodzeństwo po świecie się rozjechało, nam tylko rozmowy telefoniczne zostały, a jak prądu nie było, to nawet tego zabrakło.

tusiawka napisał(a)
Faktycznie nasypało sporo, ślicznie.

Śnieg nadal leży. Słoneczko świeci, więc prócz wzdychania do pięknych widoków trzeba patrzeć pod nogi, bo robi się ślizgo

Ewa777 napisał(a)
Z tym śniegiem bajecznie jest

Ewo, dla Ciebie dzisiejsze widoczki z ogrodu:


Minimalizm z odrobiną romantyczności 18:15, 28 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
aga_szsz napisał(a)


Kupiłam reflektorki, na razie podłączone na próbę, przymiarka...

podświetliłam co druą moją "wypasioną" fastigiatę...
i chyba wystarczy w tym miejscu, jest subtelnie.
nie patrzeć na krzywe paliki



Super ! swoje podświetlę na wiosnę bo jesienią nie chciało mi się przekopywać przez żwirek
Moja działka. 18:11, 28 gru 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
I sikorka
Moja działka. 18:09, 28 gru 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Ptaszką nasion nasypałam ,parę fotek zrobiłam ale nie szło bliżej podejść.

Jeden siedział w karmniku i wyrzucał nasionka ,a reszta jadła z ziemi
Minimalizm z odrobiną romantyczności 18:08, 28 gru 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Do góry



Kupiłam reflektorki, na razie podłączone na próbę, przymiarka...

podświetliłam co druą moją "wypasioną" fastigiatę...
i chyba wystarczy w tym miejscu, jest subtelnie.
nie patrzeć na krzywe paliki

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 18:07, 28 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Urszulla napisał(a)
Masz fantastyczną scenerię zimową i znaczną ilość śniegudzwoneczki mi się podobają


Dzwoneczki to moje jedyne ozdoby w ogrodzie i ptasie krążki na drzewkach

Wreszcie zima ze śniegiem



Moja działka. 18:03, 28 gru 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Dziś spacer na działkę, trochę śniegu napadało

Ogródek Iwony 18:02, 28 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Donia72 napisał(a)
Iwonko, u Ciebie jak w bajce u nas śniegu brak

Doniu, nadal jest bajkowo. Dziś już więcej sopelków się zrobiło. Tak pięknie w słoneczku się mieniły, na fotkach trochę mniej
Moja działka na Dębowym Lesie 18:00, 28 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Aniu wszystkiego co naj lepsze posyłam do Ciebie i rodzinki zdrówka i zdrówka szczęśliwego bez trosk i problemów Nowego 2015 roku życzę

Minimalizm z odrobiną romantyczności 18:00, 28 gru 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Do góry
przyprószyło...

chciałam zrobić zdjęcia oświetlenia, ale nie wychodzą włącza się lampa i wyglądają jak za dnia






Wizytówka- Mój mały skrawek ziemi 17:57, 28 gru 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Do góry
ZIMA
Ranczo Edy 17:56, 28 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Witajcie dziewczynki Monia Irenka Ewcia Bogdzia Ewcia Grembosiu Jolu Joasiu tak z do skoku jestem teraz dużo chodzimy bo tylko się jadło i jadło ha ha
buziaki dla Was machamy serdecznie Dziękujemy z zaglądanie i życzonka moc całusków zostawiamy

Wizytówka- Mój mały skrawek ziemi 17:54, 28 gru 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Do góry
JESIEŃ

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:52, 28 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Napia napisał(a)


U Ciebie zima już na całego przyszła w sam raz na święta... i dzwoneczki urokliwe
Zostawiam pozdrowienia poświąteczne

Agnieszko dziękuję za odwiedzinki i zapraszam na zimowy spacer po ogrodzie

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:48, 28 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
elzbieta_g napisał(a)
świetnie uchwycony ogród pod białą pierzynką i jeszcze zachodzące słoneczko...bajka
u mnie śniegu jak na lekarstwo ale mi to jak najbardziej pasuje


Tia odśnieżania nie masz.....a z białej pierzynki roślinki się cieszą


białe erenie z żółtymi pędami

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 17:40, 28 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
zawitka napisał(a)
Nareszcie napatrzę się na piękną zimę dzięki za fotki Buziole


Dzisiaj rąsie trochę mi wymroziło na spacerku chociaż u mnie tylko 4 na minusie, śniegu nie brakuje, ale już nie sypie

Pod wierzbą bibilońską byłam, fajnie wyglądają jej gałązki



Wizytówka- Mój mały skrawek ziemi 17:38, 28 gru 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Do góry
LATO



Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 17:35, 28 gru 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Mała migawka z mojego zimowego ogrodu

Norweski ogródek... 17:23, 28 gru 2014


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Do góry
Norweski ogródek... 17:23, 28 gru 2014


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Do góry
u mnie zrożno bardzo ponad 20 na minusie , ale przez okno to wyglada pieknie





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies