Ogród w budowie - nieustającej
23:38, 18 lis 2014
Gabrysiu ale nacieszyłam oczy Twoimi nasadzeniami kwiatowymi i warzywkami(tęsknię za swoim) u Ciebie cieplej dlatego tak wszystko jeszcze ładnie wygląda, chociaż u mnie czerwone jarzmianki też maja jeszcze kwiaty, biała już nie a bodziszek to nie Renarda, bo on ma białe kwiatki z cętkami ciemnymi, coś pomyliłyście z Agą
pomóż sąsiadowi z płotem
bo będzie gorzej jak Ci się ta betonowa skorupa zwali na nowe nasadzenia drzewkowe
przesyłam swój bodziszek renardii
