Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 18:57, 16 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Marzenko, dzięki udało mi się uchwycić słońce..tak, to jaśminowce pomieszane z żylistkami i kaliną

Elu, tyś ostatnio zapracowana, więc nie męcz się, obrazki pooglądaj


i ta ławką wiosnę odpaliłam, posiedziałam, a co i was zapraszam

Jurajski Ogród 18:51, 16 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
byle do wiosny...

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 18:44, 16 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Powiesiłam dziś wianek na drzwi, żeby wiosnę przywołać. Ten wisi teraz aktualnie

Nie ma fotki drzwi, ale mam wianek, chyba go na furtkę powieszę




Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 18:40, 16 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
KasiaWB widziałam w tv i na fotach u dziewczyn, masakra! U mnie obwieszczam wiosnę! i u Marzenko widziałam krokusy!

Gosiniak, cieszę się, że aż tak źle nie jest i w końcu mamy winowajczynię, teraz wiadomo czemu wiosna zaspała

Andziulka, zaraz zajrzę

Marta, jakos małomówna jesteś, aż tak cię zasypało

Bożenko, wybiorę się po te dzbany, jakbyś chciała, daj znać

Ewelinko, jak się cieszę one w słońcu mogą być? i jak wysokie urosną?

Jula, powoli zima idzie na Ukrainę, juz jest dobrzedziś słońca było tyle, że część odtajała

Iza, zestaw jest i nie tylko donice odmłodnieją, ale też stary kredens po teściowej, jakoś na pewno ma ponad 60 lat lub więcej nawet watę drucianą do drapania wzięłam

agata19762 Agatko, ślicznie w tej śnieżycy wyglądasz, ale śniegu współczuję!

Anita, i nie dziwię się tobie, ale nie bój żaby, może jak juz będę wszystko wiedzieć i tobie jakos kupię wybieraj model

Marzenko, starałam się aby nie było dużo, krokusy podziwiałam!!!no z zakupami tak jakby, dotarły ławki; jedna skręcona, do drugiej zapomnieli dać śruby, jutro Praktiker i montujemy drugą, a skoro ławki, to na pewno wiosna!

Ania asc, no co ty, pesymizm i ty, jakoś nie współgra, za 5 dni będziesz mieć wiosnę! i cudo avatarek, teraz wiosna wróci!
Bocku kochany, to lubię, raz dwa trzy i wiosna

malgocha1960 Małgosiu, to jutro je wyciągam i do donic, ale czy w pomieszczeniu gdzie +17 mogą być?

Ewa, jestem wypatrywałam wiosnę i jest

Ula, jak tylko Bociek napisała o krokusach, od razu pobiegłam

i fotki, wiosna 2013.....ale słońce piękne było i zachód cudny;








Żywopłotki cisowe. 18:26, 16 mar 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
mam pytanie odnośnie wiąza wredei, posadziłam w ubiegłym roku, brązowieją mu listki, przypalone słońcem czy jakaś choroba?
fajne zestawienie kolorów, podoba mi się bardzo
O....! 18:25, 16 mar 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
dzięki za odwiedziny...musieliście przedzierać się pieszo przez masy śniegu i zasp do mnie...

ale dzisiaj juz lepszy nastrój...
dostałam werbenę od Ani tre - dzięki !
no i słońca trochę było...


Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 18:21, 16 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Oprotestowałam dzisiaj zimno i poszłam sobie zrobić paznokcie
I tu niespodzianka wiosna do nas wraca
OBWIESZCZAM KONIEC ZIMY I BASTA!!!
Zdjęcia z dnia dzisiejszego, żeby nie było, że fotomontaż, robione przed chwilą
Krokusy lekko nadgryzione zębem mrozu ale przeżyły





I tego nam trzeba było, wreszcie optymistyczne wieści, u mnie też pięknie było, ale śniegu trochę więcej mam,
A ja też oprotestowałam zimę i samochód wreszcie umyłam, bezdotykowo, ale przynajmniej kolor już widać
Czyli zaczynamy, huraaaaa.......
Hippeastrum - Amarylis 18:21, 16 mar 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...czerwony wypuścił w tym roku drugą łodyżkę z kwiatami...trzecia się pokazuje...
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 18:21, 16 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Irenko czekam
Ogrodnik Mimo Woli cd 18:20, 16 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
asc napisał(a)
Jak jeszcze do mnie zaglądacie to przedstawię kolejnych gości... śmieliśmy się, że z całego miasta do nas przylatuję, ale mam dziś stwierdziła, że raczej z województwa...




Z bliska widać, jak ciekawe i barwne mają upierzenie. Piękne zdjęcia
A co z czereśniami jak dojrzeją?
Paprocie ogrodowe 18:09, 16 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
a to moja pierwsza "nieuczesana"

Dryopteris afinis (narecznica mocna) Cristata the King




Hippeastrum - Amarylis 18:02, 16 mar 2013


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Do góry
Piękne Wasze okazy. Moje 2 aktualnie kwitną, a 2 są w pąkach. Nie znam ich nazwy, bo cebule wybierałam w sklepie z paczki, gdzie była mieszanka.





Rododendronowy ogród II. 17:59, 16 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Bogdziu wstyd mi okrutnie...widuję Cię tu i tam i obiecuję sobie, że koniecznie już muszę i do Ciebie dotrzeć i...wprawdzie byłam, ale śladu nawet nie zostawiłam...zatem dzisiaj zaznaczam swoją obecność i idę do początku Twojego wątku...wybacz, ale już tylko pismo obrazkowe ogarnę...ogród masz wspaniały, marzenie chyba wszystkich, żeby rh w naszych ogrodach tak cudnie kwitły jak u Ciebie. Poświęcać im musisz sporo czasu, bo pięknie Ci się odwdzięczają. Pozdrawiam, już prawie wieczornie Julita
Marzenia i plany vs. rzeczywistość 17:44, 16 mar 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
Aga, to masz jeszcze takie wzorki





Wiało strasznie - ale dziś już piękne słońce świeciło cały dzień, aż w czy od tej bieli oczy bolały..
Liliowo i kolorowo:) 17:40, 16 mar 2013

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Tak im Marta śpiewam, że rosna do takich rozmiarów))


Co za rozmach, niesamowite... ten śpiew to nie tylko doniosły i długotrwały ale i piękny być musi...
Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 17:37, 16 mar 2013

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry





No i teraz już wiesz po co był ten śnieg i wiatr, jak inaczej mogłoby powstac to czarowne zdjęcie? Pięknie!

W radio Ladies utwory od wielu miesięcy się powtarzają, co mi akurat nie przeszkadza, bo się przywiązuję do poznanych melodii, i przyjemność mi to sprawia...
Gabisiowy ogród...początki....:-) 17:27, 16 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Do góry
Przepraszam,że tak tu co chwilę wpadam na jakiś pomysł,ale teraz sobie pomyślałam,że może lepiej zostawić tuje a świerki posadzić z lewej strony wjazdu,co kawałek,w stronę garażu,aż do rabaty brzozowej,nie ciąć ich,tylko pozwolić sobie rosnąć,czyli tu:

Marzenia i plany vs. rzeczywistość 17:27, 16 mar 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
I aktualnie roztrząsana rabata - cisów nie widać...



Marzenia i plany vs. rzeczywistość 17:25, 16 mar 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
Dziewczyny, zasypało mnie
Zostałam odcięta od świata rzeczywistego i wirtualnego.

Pamiętacie jak obiecałam, ze już nie będzie białych zdjęć?
Ale taka zima w środku marca rzadko się zdarza.





Moje wczorajsze stopy - w tle stożki bukszpana, prawie ich nie widać...



A to rabata z brzozami - wszystko pod grubaśną kołdrą...

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 17:18, 16 mar 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ana napisał(a)


Wersal to ja mogę sobie na pocztówkach pooglądać, palacowe klimaty nie dla mnie, ja marzę o takim wiejskim starym francuskim domu, z historią, starym drewnem, skrzypiacymi drzwiami, chłodnym murem w upalne dni...I Ty to wszystko masz (no, może nie drzwi) , och zazdroszczę. ale nie czuj się Kochana w żadnym wypadku zobligowana do pokazywania domu od srodka jeśli to jest krępujace. to już jest Twoja prywatność i absolutnie nie chciałabym jej naruszać...może czasem wtrąć jakiś malutki detalik, bez szerszej perspektywy...


Witam. I słusznie,W Wersalu nie zachwyciła mnie nawet tzw "mała architektura "
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies