Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój kawałek raju II 20:51, 09 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
bociek napisał(a)
Macham serdecznie i bociskam Anusia. Masz świeżą pierzynkę w ogrodzie?

Boćku nie mam, dzisiaj zakrywałam igliwiem krokusy, bo mają pączki i pierwiosnki tez już kwitną, bałam się żeby nie zmarzły
Hirutkowy raj:)) 20:48, 09 mar 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Dzisiejsza zima u mnie





ogrodoweimpresjejolki 20:47, 09 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
jotka napisał(a)
Zostawiam karteczkę i zmykam, bo mam dzisiaj uroczystość rodzinna Będę wieczorkiem...

Miłego weekendowania


Miałam takiego



Dla Ani Asc - ornithogalum - nie żebym była taka mądra ale powiększyłam ekran.

Miałam takie białe, ale żółtych nigdy nigdy nigdy nie widzialam
Rajski ogród Ani 20:47, 09 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
nie wiem czy zmarzła czy tylko poczerwieniała z zimna



i tak oto wygląda mój ogród u progu wiosny...
Rajski ogród Ani 20:44, 09 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Wychodzą tulipany



trzmielina w śniegu



Pszczelarnia 20:44, 09 mar 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Enya73 napisał(a)
Dla miłej i pracowitej Pszczółki serdeczne pozdrowienia i życzenia niesłabnącego uśmiechu .... Niech dzień Kobiet trwa cały rok





Ja sobie ten widoczek na tapetę wyciągam.
Rajski ogród Ani 20:41, 09 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
hedera na siatce ogrodu





Wszystko o czym ... Marzysz 20:41, 09 mar 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Do góry
może to i ładnie wygląda, ale w zieleni zdecydowanie bardziej im do twarzy







Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 20:40, 09 mar 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry








Rajski ogród Ani 20:39, 09 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
wrzosowisko też jeszcze w śniegu







Boćkowe perypetie ogrodkowe 20:38, 09 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Bociuś........... gratki spóźnione..... Wiosny Zyczę
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 20:37, 09 mar 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
U mnie dziś cały dzień 0, ale z mżawką i zobaczcie jakie cuda mam. Tak na szybkiego kilka zdjęć, bo nie mam zbyt wiele czasu, może jutro coś dołożę.









Rajski ogród Ani 20:36, 09 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Rozchodniki budzą się do życia






Rajski ogród Ani 20:34, 09 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Wierzbowe kotki coraz większe





Rajski ogród Ani 20:32, 09 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
żurawki cd





Rajski ogród Ani 20:31, 09 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
tak dziś wyglądały moje żurawki





Rajski ogród Ani 20:29, 09 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
bergenia w marcowej szacie



U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:28, 09 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Sebek napisał(a)
Z okazji dzisiejszego święta życzę fffszytkim paniom wielu serdeczności, spełnienia nie tylko ogrodowych marzeń i codziennego uśmiechu



I pamiętajcie!!!
Jeśli Twój mąż zaproponuje Ci dziś zakupy pamiętaj, że Kopciuszek jest dowodem na to, że kolejna para butów może zmienić Twoją przyszłość!



Sebuś dzięki
Rajski ogród Ani 20:28, 09 mar 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Dziewczyny dziękuję za odwiedziny i życzenia świętowałam jak większość kobiet pracując, ale też były i miłe akcenty
Boćku martwiłaś się czy mnie nie zasypało prawie jak wracałam wczoraj wieczorem z pracy to padał śnieg i dość ostro wiał wiatr a dziś jak wstałam to było biało, wszystko przykryte puchową białą warstwą... jednak temperatura zerowa szybko rozprawiła się ze śniegiem, gdzie leżał cienką warstwą. było też pochmurno. Około trzeciej po południu zaświeciło słonko to i ja udałam się na obchód ogrodu, a dla udokumentowania sytuacji kilka fotek, może już nie tak smutnych

zakwitła przylaszczka jednym kwiatkiem, listki czerwone od zimna...



Ania i róże i cała reszta :) 20:18, 09 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
AniaDS napisał(a)
The Wedgewood Rose





Zakochałam się w niej... Czy wiesz gdzie można ją kupic? Nie mogę znaleźć w necie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies