Witaj Danusiu
Przeczytałam tytuł i wsoczyłam od razu do Ciebie
Lilie to też mój "odlot"
Ale daleko mi do Twojej kolekcjii! Pozdrawiam Cię serdecznie i będę zaglądaći podglądać
Otóz to ! Majeczko a ja własnie pomyślałam ,że byłam w podobnym wieku jak Ty teraz, gdy urodziłam trzeciego budrysa
To był szczęśliwy czas!! I Tobie tego samego życzę