Wiosna idzie, tralala...
18:20, 01 lut 2013
Bardzo mi miło, Haniu, że mogłam się nią z Wami podzielić 
A u mnie na parapiecie w kuchni też jest "walka gigantów"
- "zimowe skojarzenie" jeszcze w pełnym rozkwicie i nawet rośnie i rośnie i wypuszcza nowe czerwone listki a tuż obok budzi się wiosna (no może trochę "podpędzana" ale jednak) 
A u mnie na parapiecie w kuchni też jest "walka gigantów"
.


