Betysiu,
Małgosiu,
Enya-Anitko,
Gosiniak-Gosiu,
Akanta-Aniu,
Kasik-Kasiu,
Bogdzia,
Kondzio,
Slawko,
Janina,
Ewelinka... Kochani moi, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia i pamięć...
Życzę Wam, z okazji Bożego Narodzenia, wszystkiego co dobre i piękne... Abyście zawsze byli zdrowi i pogodni, aby smutki nie nawiedzały Waszych domów, aby spełniły się Wasze marzenia...