....Bardzo mocno i serdecznie dziekuję za życzenia świąteczne , za pamięc i ciepło ...atmosferę i rozmowy....całej Ogrodowiskowej Rodzince...
...Życze Wam Wszystkim wspaniałych, rodzinnych i zdrowych Świąt...
....do zobaczenia po Świętach.....
Ewciu wszystkiego najlepszego zdrowia , spełnienia wszystkich marzeń i takiej pogody ducha jak dotąd , no i ciągłych ciekawych i miłych spotkań ogrodowiskowych.