Pszczelarnia
08:31, 24 gru 2012
Życzenia świąteczne już złożyłam więc dziś życzenia imieninowe.
Wszystkiego najlepszego , realizacji wszystkich planów, spełnienia wszystkich marzeń oraz nieustającego zdrówka życzę Ci dzis Ewciu i pozdrawiam.
Wszystkiego najlepszego , realizacji wszystkich planów, spełnienia wszystkich marzeń oraz nieustającego zdrówka życzę Ci dzis Ewciu i pozdrawiam.