Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Boćkowe perypetie ogrodkowe 00:38, 24 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry



Na Wigilę

Czekając, kiedy wzejdzie wigilijna gwiazda
Do wpół zmarzniętej szyby przywarł chłopiec mały.
Patrzył - zimowe ptaki wracały do gniazda,
Jakby tego wieczoru też świętować chciały.
Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła,
Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy,
By biel opłatka ludzkie waśnie pogodziła,
A w sercu znów zamieszkał Ten, co "w żłobie leży".
Chwila jedna! Przy tobie nikną odległości,
Co szare - zmienia się w odświętne, tajemnicze.
Daj nam więcej takich, spragnionych miłości,
Niech świat przy żłóbku Twoim odmienia oblicze.

o. Franciszek Czarnowski 

... takiego nastroju Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia przeżytej w miłości i spokoju życzę ...
Życzenia świąteczno-noworoczne 2012 / 2013 00:38, 24 gru 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
dużo radości a nadchodzących świąt , błogosławieństwa dzieciny życzę wszystkim Ogrodowiczanom




A miało być tak pięknie.... 00:37, 24 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kubusiowo 00:37, 24 gru 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Do góry
Wesołych Świąt!





Lecę w kulki... 00:37, 24 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Gratuluję okrągłej jak kulka seteczki..... a przy okazji składam życzenia świąteczne....

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 00:36, 24 gru 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Do góry
Najserdeczniejsze życzenia świąteczne oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku życzę Tobie Danusiu i wszystkim Twoim bliskim. Dekoracje wnętrzno - zewnętrzne cudowne. Pozdrawiam
Ogród w Alei Lipowej... 00:35, 24 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Moje poletko 00:34, 24 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Ogródek Hanusi po zimie 00:34, 24 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry



Na Wigilę

Czekając, kiedy wzejdzie wigilijna gwiazda
Do wpół zmarzniętej szyby przywarł chłopiec mały.
Patrzył - zimowe ptaki wracały do gniazda,
Jakby tego wieczoru też świętować chciały.
Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła,
Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy,
By biel opłatka ludzkie waśnie pogodziła,
A w sercu znów zamieszkał Ten, co "w żłobie leży".
Chwila jedna! Przy tobie nikną odległości,
Co szare - zmienia się w odświętne, tajemnicze.
Daj nam więcej takich, spragnionych miłości,
Niech świat przy żłóbku Twoim odmienia oblicze.

o. Franciszek Czarnowski 

... takiego nastroju Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia przeżytej w miłości i spokoju życzę ...
Co z tym ogródeczkiem począć 00:34, 24 gru 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
W Dniu Imienin

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 00:33, 24 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Południe pozdrawia północ..... lampkami i brakiem śniegu




SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany 00:33, 24 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry



Na Wigilę

Czekając, kiedy wzejdzie wigilijna gwiazda
Do wpół zmarzniętej szyby przywarł chłopiec mały.
Patrzył - zimowe ptaki wracały do gniazda,
Jakby tego wieczoru też świętować chciały.
Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła,
Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy,
By biel opłatka ludzkie waśnie pogodziła,
A w sercu znów zamieszkał Ten, co "w żłobie leży".
Chwila jedna! Przy tobie nikną odległości,
Co szare - zmienia się w odświętne, tajemnicze.
Daj nam więcej takich, spragnionych miłości,
Niech świat przy żłóbku Twoim odmienia oblicze.

o. Franciszek Czarnowski 

... takiego nastroju Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia przeżytej w miłości i spokoju życzę ...
O....! 00:32, 24 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry



Na Wigilę

Czekając, kiedy wzejdzie wigilijna gwiazda
Do wpół zmarzniętej szyby przywarł chłopiec mały.
Patrzył - zimowe ptaki wracały do gniazda,
Jakby tego wieczoru też świętować chciały.
Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła,
Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy,
By biel opłatka ludzkie waśnie pogodziła,
A w sercu znów zamieszkał Ten, co "w żłobie leży".
Chwila jedna! Przy tobie nikną odległości,
Co szare - zmienia się w odświętne, tajemnicze.
Daj nam więcej takich, spragnionych miłości,
Niech świat przy żłóbku Twoim odmienia oblicze.

o. Franciszek Czarnowski 

... takiego nastroju Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia przeżytej w miłości i spokoju życzę ...
Nasz przydomowy ogródek 00:32, 24 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Zbyszku...
Ostatnio napisałeś takie mądre słowa....
nie ma nic cenniejszego...niż ofiarowanie komuś swego czasu i pracy...
Zrobiłam kartę świątaczną...zainspirowana Twoją mądrością
dla Ciebie...
Ogród do kwadratu 00:32, 24 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry



Na Wigilę

Czekając, kiedy wzejdzie wigilijna gwiazda
Do wpół zmarzniętej szyby przywarł chłopiec mały.
Patrzył - zimowe ptaki wracały do gniazda,
Jakby tego wieczoru też świętować chciały.
Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła,
Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy,
By biel opłatka ludzkie waśnie pogodziła,
A w sercu znów zamieszkał Ten, co "w żłobie leży".
Chwila jedna! Przy tobie nikną odległości,
Co szare - zmienia się w odświętne, tajemnicze.
Daj nam więcej takich, spragnionych miłości,
Niech świat przy żłóbku Twoim odmienia oblicze.

o. Franciszek Czarnowski 

... takiego nastroju Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia przeżytej w miłości i spokoju życzę ...
Mój kawałek raju II 00:31, 24 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Lecę w kulki... 00:31, 24 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry



Na Wigilę

Czekając, kiedy wzejdzie wigilijna gwiazda
Do wpół zmarzniętej szyby przywarł chłopiec mały.
Patrzył - zimowe ptaki wracały do gniazda,
Jakby tego wieczoru też świętować chciały.
Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła,
Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy,
By biel opłatka ludzkie waśnie pogodziła,
A w sercu znów zamieszkał Ten, co "w żłobie leży".
Chwila jedna! Przy tobie nikną odległości,
Co szare - zmienia się w odświętne, tajemnicze.
Daj nam więcej takich, spragnionych miłości,
Niech świat przy żłóbku Twoim odmienia oblicze.

o. Franciszek Czarnowski 

... takiego nastroju Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia przeżytej w miłości i spokoju życzę ...

Aniu ... nie wiem czy wiesz ale ubiegałam się dziś za Tobą z życzeniami ...
Ogród do kwadratu 00:31, 24 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Przyjazny ogród 00:30, 24 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Mariusz........ Przyjazny ogród, przyjazny ogrodnik..... zasługuje na wszystko co przyjazne.. i tego Ci życzę z okazji świat

Roztoczańskie klimaty 00:29, 24 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry



Na Wigilę

Czekając, kiedy wzejdzie wigilijna gwiazda
Do wpół zmarzniętej szyby przywarł chłopiec mały.
Patrzył - zimowe ptaki wracały do gniazda,
Jakby tego wieczoru też świętować chciały.
Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła,
Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy,
By biel opłatka ludzkie waśnie pogodziła,
A w sercu znów zamieszkał Ten, co "w żłobie leży".
Chwila jedna! Przy tobie nikną odległości,
Co szare - zmienia się w odświętne, tajemnicze.
Daj nam więcej takich, spragnionych miłości,
Niech świat przy żłóbku Twoim odmienia oblicze.

o. Franciszek Czarnowski 

... takiego nastroju Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia przeżytej w miłości i spokoju życzę ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies