Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z perspektywą na przyszłość 18:53, 23 gru 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
WESOŁYCH ŚWIĄT




...Aby się wszystkie trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

I aby w nas złośliwe jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince barwne świeczki...


KJT

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 18:52, 23 gru 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Zielony Punkt - ogród Finki 18:52, 23 gru 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
WESOŁYCH ŚWIĄT FINKO




...Aby się wszystkie trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

I aby w nas złośliwe jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince barwne świeczki...


KJT

Igiełkowy ogródeczek 18:52, 23 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Ogrodowy spektakl trwa ... 18:51, 23 gru 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 18:51, 23 gru 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
WESOŁYCH ŚWIĄT ANIU




...Aby się wszystkie trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

I aby w nas złośliwe jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince barwne świeczki...


KJT

Moja największa pasja - ogród 18:51, 23 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
I ja podzielę się z Wami moim ogrodem... 18:50, 23 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
O....! 18:49, 23 gru 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 18:49, 23 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Tam gdzie mgły i róże mieszkają... 18:48, 23 gru 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
WESOŁYCH ŚWIĄT SAFOYA




...Aby się wszystkie trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

I aby w nas złośliwe jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince barwne świeczki...


KJT

Grembosiowo 18:48, 23 gru 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Kubusiowo 18:47, 23 gru 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
WESOŁYCH ŚWIĄT MAŁGOSIU I RODZINKO




...Aby się wszystkie trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

I aby w nas złośliwe jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince barwne świeczki...


KJT

Moje zmagania ogrodowe 18:46, 23 gru 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
To właśnie tu 18:43, 23 gru 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Mój ogródek pod Gdańskiem 18:39, 23 gru 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Kolorowe rabaty 18:37, 23 gru 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 18:35, 23 gru 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 18:34, 23 gru 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Taki sobie ogród Beaty. 18:34, 23 gru 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
WESOŁYCH ŚWIĄT




...Aby się wszystkie trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

I aby w nas złośliwe jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince barwne świeczki...


KJT

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies