Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 15:06, 23 gru 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
WESOŁYCH ŚWIĄT MARZENKO!


Aby się wszystkie trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

I aby w nas złośliwe jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince barwne świeczki.

KJT
Rajski ogród Ani 15:05, 23 gru 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
..... w Noc Betlejemską,
w Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
by wszystko się nam rozplątało,
węzły, konflikty, powikłania....
Oby się wszystkie trudne sprawy
porozkręcały jak supełki ...
Aby się wszystko uprościło -
było zwyczajne - proste sobie .

ks. Jan Twardowski




Niech pod świąteczną choinką znajdą się radość, szczęście i wzajemnie zrozumienie.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 15:05, 23 gru 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
..... w Noc Betlejemską,
w Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
by wszystko się nam rozplątało,
węzły, konflikty, powikłania....
Oby się wszystkie trudne sprawy
porozkręcały jak supełki ...
Aby się wszystko uprościło -
było zwyczajne - proste sobie .

ks. Jan Twardowski




Niech pod świąteczną choinką znajdą się radość, szczęście i wzajemnie zrozumienie.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Ogród w skali mikro :) 15:04, 23 gru 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
..... w Noc Betlejemską,
w Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
by wszystko się nam rozplątało,
węzły, konflikty, powikłania....
Oby się wszystkie trudne sprawy
porozkręcały jak supełki ...
Aby się wszystko uprościło -
było zwyczajne - proste sobie .

ks. Jan Twardowski




Niech pod świąteczną choinką znajdą się radość, szczęście i wzajemnie zrozumienie.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Rododendronowy ogród II. 15:04, 23 gru 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
..... w Noc Betlejemską,
w Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
by wszystko się nam rozplątało,
węzły, konflikty, powikłania....
Oby się wszystkie trudne sprawy
porozkręcały jak supełki ...
Aby się wszystko uprościło -
było zwyczajne - proste sobie .

ks. Jan Twardowski




Niech pod świąteczną choinką znajdą się radość, szczęście i wzajemnie zrozumienie.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Rododendronowy ogród II. 15:02, 23 gru 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Do góry
Igiełkowy ogródeczek 14:55, 23 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Rododendronowy ogród II. 14:53, 23 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
asc napisał(a)
A to mój nowy gość..dla Ciebie ode mnie ..... rozpraszają za oknem... i gonie dalej do roboty...



Ania śliczne zdjęcie, szczególnie że dzis dzień bardzo ponury , ale może u Ciebie jest inaczej??? Ptaszki pewnie ze rozpraszaja bo fajnie się na nie patrzy. Pozdrawiam i też idę robic tiramisu na jutro.
Lecę w kulki... 14:51, 23 gru 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Gratuluję 300 Anuś

Torty artystyczne - dekoracje tortów 14:50, 23 gru 2012


Dołączył: 27 paź 2012
Posty: 154
Do góry
A oto torty które zrobiła mi znajoma Jeden dla męża dwa dla chłopców.
Ania i róże i cała reszta :) 14:48, 23 gru 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Lecę w kulki... 14:47, 23 gru 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Aniu oprócz życzeń na nadchodzące święta, gratulacje następnej setuni

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 14:47, 23 gru 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Ogródek Hanusi po zimie 14:45, 23 gru 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Zielona odskocznia 14:43, 23 gru 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Moja największa pasja - ogród 14:42, 23 gru 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 14:40, 23 gru 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Dwa światy 14:39, 23 gru 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 14:38, 23 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
dlaczego mam jedną kuchnię ... ale aromaty są cudne
Tylko trawnik i co dalej? 14:35, 23 gru 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Wesołych Świąt

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies