Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:25, 25 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry



Ogrodowy spektakl trwa ... 21:23, 25 wrz 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Witaj Ewelinko - cieszę się, że się do jesieni przekonujesz, a z zimą też się cos zaradzi

dziś trochę klimatów ciut mniej jesiennych - choć to może się mi nie udać









Rajski ogród Ani 21:19, 25 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
an_tre napisał(a)

Aniu...witam Cie bardzo cieplutko!!!!!
u Ciebie tak kolorowo, energetycznie....oj mozna oczy nacieszyc i naladowac akumulatorki....
pozdrawiam serdecznie i zycze cudnego dnia
Betysiu trzeba łapać tyle słonecznych promieni ile się da, zapamiętać najpiękniejsze barwy lata, bo słotny i ponury listopad, smutna zima, ostatnio bezśnieżna pozbawia nas tych energetyzujących kolorów Cieszę się, ze dzięki moim wesołym fotkom można ładować osobiste akumulatorki


ale fajne zdjęcie.Pozdrawiam Aniu.
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 21:15, 25 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
No i posadziłem konwalniki przywiezione od Danusi - podzieliłem na mniejsze - mam nadzieję, że się przyjmą i w przyszłym sezonie będzie czarna plama Były trzy, teraz jest chyba 13 Pozostało mi jeszcze umyć żwirek





Ogród Ginger 21:15, 25 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Do góry
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:14, 25 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry



Rododendronowy ogród II. 21:14, 25 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
mira napisał(a)







[



piękne obrazki, piękne więc cytuję je bo klimat pięknej jesieni jest

pozdrawiam


Miło Cie widziec Miro. Jesień faktycznie już widac tylko tego co najbardziej się z nia kojarzy czyli grzybów nie ma, a taką miałam nadzieję że w końcu w tym roku bedą. Pozdrawiam serdecznie.
Lecę w kulki... 21:09, 25 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
anna_studio napisał(a)




Wszystkie zdjęcia zachwycające, ale to dla mnie jest najpiękniejsze!
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 21:09, 25 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Sebek napisał(a)


Po wykopaniu wyrzuciłem ją lubieżnie na trawnik






Łamiesz mi serce, pisaliśmy kiedyś że miałeś ją złożyć i nadać mi poleconym

Zmiana ciekawa, a te hosty będą widoczne zza tawułki (czy tam tawuły, czy jeszcze czegoś innego co tam rośnie, nie rozróżniam )?


Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:08, 25 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
dzisiaj była słoneczna jesień



Ogródek Hanusi po zimie 21:07, 25 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Haniu ta awaria kompa to chyba coś poważnego, nie ma ciebie tak długo... pozdrawiam i przesyłam wesołą fotkę Ania
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 21:04, 25 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Stwierdziłem, że tak łyso być nie może i posadziłem 3 rozplenice od Alinki na linii tawuła-modrzew



Oraz 4 sadzonki host w nogach berberysa i hortensji



Pomyślę jeszcze nad tym zimą czy tak zostanie, bo jak rozplenice urosną to chyba będzie tu fajnie....
Co myślicie?
Ogród Ginger 21:03, 25 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Do góry
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 21:00, 25 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry




Mam marzenie 20:59, 25 wrz 2012


Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 538
Do góry
Martwią mnie szkodniki na wiśniach umbra - małe długie, czarne robaczki, które zjadają listki, zostawiając tylko unerwienie liści. Może ktoś się spotkał z takim problemem przy wiśniach:


Jutro za dnia może uda mi się zrobić lepsze zdjęcia.
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:59, 25 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Została dziura





Taczka kompostu i posadziłem - inaczej niż przewidywałem, ale chyba tak będzie dobrze. Hortensja będzie tłem dla berberysa - miało być odwrotnie

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:57, 25 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Była walka....Ja vs. Iwa - a raczej jej korzenie, które wylazły tak daleko, że ich nie wyrywałem tylko uciąłem. Ale wygrałem - już jej nie ma



Po wykopaniu wyrzuciłem ją lubieżnie na trawnik



Oberwało się tej hortensji

Rododendronowy ogród II. 20:56, 25 wrz 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Bogdzia napisał(a)






[



piękne obrazki, piękne więc cytuję je bo klimat pięknej jesieni jest

pozdrawiam
Mam marzenie 20:55, 25 wrz 2012


Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 538
Do góry
Załączam zdjęcia posadzonych i przyciętych cisów.





Nie wiem co mnie skłoniło do tego żeby je tak intensywnie poprzycinać. Pewnie przestraszyłam się tej wichury, co się zerwała w sobotę - widziałam jak wyginało te cisy, aż bałam się że wiatr wyrwie je z ziemi.
Tak czy owak są już przycięte. Mam nadzieję, że zima nie przyjdzie zbyt szybko...
Obcięte gałązki powtykałam skosem w ziemię (zdjęcie 4), może któraś puści korzonki... A jak nie to chociaż będą gałęzie do okrycia innych roślin.
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 20:53, 25 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Była rewolucja.....Ale będzie chyba ciąg dalszy....jednak to nie to.....Chyba, że pochruścia podrosną i się rabatka zapełni....

Tak było - berberys już czeka





Ostatnie pożegnanie z Iwą

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies