Na pocieszenie......zdjęcia nocne.....kałuż
Po między turzyce na obrzeże trawka "Miła Irenka" "Miła Irenka" Piękne! Od dziś tylko tak będę nazywać trawkę od Irenki Miłego dnia, Martek
Po między turzyce na obrzeże trawka "Miła Irenka"
Alez ładny ten tytoń, a ja w tym roku nie miałam to sie u Ciebie napatrzę