Mój jesienny ogród
17:51, 09 wrz 2012
Pierwszy raz robiłem taką sesję, nawet nie wyszło najgorzej. Anusie, dzięki za dobre słowo.,
Fot narobiłem mnogo, teraz będę Was zasypywał nimi. Pogoda boska, taka jaką lubię najbardziej, zaczyna się moja ulubiona pora roku jest to okres gdy robi najwięcej zdjęć.
Jeżówkowa rabata, część tych młodych tego rocznych zakwitnie jak pogoda pozwoli.
To starmoszona przez kleomy ostróżka również mojego tegorocznego siania.
Marcinek zaczyna się bielić dostałem go jesienią.
Asterek
Tytoń jest super, nie do zdarcia, całe lato kwitnie.
Rabata trawiasta z chińska brzozą.
Fot narobiłem mnogo, teraz będę Was zasypywał nimi. Pogoda boska, taka jaką lubię najbardziej, zaczyna się moja ulubiona pora roku jest to okres gdy robi najwięcej zdjęć.
Jeżówkowa rabata, część tych młodych tego rocznych zakwitnie jak pogoda pozwoli.
To starmoszona przez kleomy ostróżka również mojego tegorocznego siania.
Marcinek zaczyna się bielić dostałem go jesienią.
Asterek
Tytoń jest super, nie do zdarcia, całe lato kwitnie.
Rabata trawiasta z chińska brzozą.